• 136
  ilgi budalası, egoist mi egoist, kibri tavan, "küçük dağları, tepeleri ben yarattım" cı bir şovmen. kafayı fena halde yediğini hem söyleyebilirim, hem de söyleyemem; tarzı ve iddialı ama yalan dolan içeriğiyle elinde tuttuğu o, boş beleş, sorgulamaktan uzak olan kitle, bunları havada kapıyor. bu da, ona göre kendi tatmin duygusunu yaşıyor. çok ucuz.

  fakat diğer yandan, sosyal medyada özellikle galatasaray taraftarınca da bir espri malzemesi halinde kullanılan "derin gs" söylemleri ve görseline fena halde kapılmış sanki. birisi dürtsün de söylesin; şaka, şaka.

  yaşını başına almasına rağmen aklı geride kalmış olan biri olsa da, ateşlenmeye hazır bir şekilde, holiganlık fitilini arkasından kuyruk gibi sürükleyerek getiren genç/toy taraftar profilinin üstüne çok tehlikeli şekilde oynuyor. dramatize ediyor, senaryolar kurguluyor. tehlike arz eden şekilde adice hedef gösterip, itibar suikastine sebep oluyor. fakat, ülkemizde itibar zedelenmesinden daha çok tehlikeli arz eden problemler var malumunuz; mesela:

  --- alıntı ---

  https://twitter.com/...223370909609986?s=20

  --- alıntı ---

  bu sebeple, bu tarz karakterler ne çok umursanmalı, ne de haddinden fazla görmezden gelinmeli.