• 473
  irfan başlığına yazdığım bazı şeyleri buraya da yazmakta fayda var. bazı şeyler çabuk unutuluyor sanırım.

  yıllardır galatasaray hakkında tek bir iyi şey söylememiş ve yapmamış olan, siyaset destekli takımını şampiyon yapabilmek için türlü yerlerden gazlanan ve sponsorluklar alan rakip takım başkanı. şöyle cimbomlu böyle gsli şeklinde güzellemeler çok komik. balık hafızalı mısınız arkadaşlar? 3-4 yıldır başakşehir ile çekişmiyor muyuz biz? mevlüt'ü bize vermeyip bedavaya fener'e gönderen başkan değil mi bu? demba ba'yı ve clichy'i elimizden alıp bize nispet yapan takımın başkanı değil mi bu? kulüpler birliği konusunu açmıyorum bile. yahu 20 temmuz 2017 galatasaray östersunds fk maçından sonra bizimle dalga geçen takımın başkanı değil mi? ne çabuk bütün bunlar unutulup, galatasaraylı göksel oldu bu adam? neymiş irfan için güzellik yapacakmış bize. hadi abi ya. parasını almadan ya da dışardan başka sözler verilmeden hiçbir şey hibe etmez bu adam bize.

  taraftarın bunları unutup "göksel başkanım" şeklinde gezmesini az çok hazmedebilirim de terim'in bütün bunları unutmuş olmasına inanamıyorum. yalnız hissediyorum diyor ama kendisini yıllardır yalnız bırakan galatasaray taraftarı ve yönetiminden ziyada medyayı yöneten göksel gümüşdağ gibi ali koç gibi isimler ve bunların tekelindeki tff'dir.

  https://twitter.com/...s/888121142015283201
 • 474
  irfan transferinde bize kolaylık sağlayacağını düşünmediğim başakşehir başkanı. büyük ihtimalle transferin son gününe kadar taktik icabı bizim yönetimi oyalıyor. her fırsatta siyasetle alakasından dem vurulan sözlükte, mesut'un geldiği sene bizim güçlenmemizi sağlayacak hamleyi yapacağını düşünenler, sanırım başka ülkede yaşıyor.

  bizim yönetimin de bu durumun işlerine geldiğini düşünüyorum. çok uğraştık olmadı. galatasaray'ın tek kuruşunu sokağa atmam açıklaması şimdiden hazırdır. hala bizim taraftar irfan'ı ilk 11 falan yazıp hayal kuruyor.