• 5586
  bugünkü cezalarla yine, yeniden yok hükmünde sayılan yönetim.

  adamlar gidiyor, yüzde yüz kollandıkları maçın devre arasında hakemler hakkında tweetler atıyor, mobing uyguluyor, maçtan sonra arlanmazca şeyler yapıyor ve devamında galatasaray’dan daha az ceza alıyor.

  hocaları ligde şikenin, şaibenin olduğunu ima edip 1 maçla ödüllendiriyor.

  maçlarda yapılan aleyhimize ve rakibin lehine hakem kayırmalarından bahsetmeye bile gerek yok.

  mhk’nın başına azılı fb taraftarı biri geliyor ve yönetim bunun istifasını bile açık açık istemekten aciz tavır takınıyor.

  daha bir kulübün hakkını savunması, sesini çıkarması, haykırması için başka ne gibi şeyler gerekiyor?

  bjk kulübü bile derbiden daha 10 gün önce fb-bjk maçıyla ilgili var kayıtlarını önceden isteyerek baskı uyguluyor ve bunlar lider takımdan 11 puan geride.

  gerekli reaksiyonlar alınmazsa önümüzdeki iç saha maçlarında ‘yönetim uyuma takımına sahip çık’ tezahüratına bolca maruz kalacaklar.

  umarım iş işten geçmeden, lige reset atılmadan gerekli tepkiler konur ve gerekli reaksiyonlar alınır.
 • 5589
  lale orta isimli şahısa karşı hala bir aksiyon almamış yönetimdir. yönetimi de geçtim bir tane galatasaraylı hukukçu yok mu memlekette? kadın açık açık yayıncı kuruluşa baskı yaptığını itiraf etti. ülkenin en önemli hukukçularını yetiştiren kurumdan bir tane galatasaraylı çıkmıyor mu?

  göz göre göre gelmesine ses çıkarmadınız, doğranmamıza cılız bir ses çıkardınız. doğranmaya devam mı?

  hadi diyelim ki ülkede hukuk diye bir şey kalmadı, en azından elinizde gol atacak onca koz var. rakip takım başkanı hükümeti eleştirdi, lale orta muhalefet partisi üyesi. ülkede iktidar tarafında olmayan herkese bedel ödetiliyorken bu kadın hala nasıl görevinin başında kalabiliyor? hala fenerbahçe nasıl kollanabiliyor?
App Store'dan indirin Google Play'den alın