• 5537
    bir an önce transferde eksik kalan noktalara takviye yapmak zorunda olan kişiler. emre taşdemir vakasını bu sefer daha ağır sonuçlar oluşturacak şekilde yaşamayı mı bekliyoruz. fenerbahçenin her an oyuna atabileceği farklı tipte oyuncu havuzu var. bizim takımda sağlam bir onbir olmasına güveniliyor eyvallah ama her an ne olacağı belli değil. sakatlık/cezalar vs. gibi durumlarda eylem planımız olmalı. farzı misal toreira hayvani bir performans veriyor, orada berkan var midsjö var diyoruz ama oliviera tarafı soru işareti. kaldı ki adamlardan her maç aynı formu bekliyoruz ama bu mesleğin inişi-çıkışı var. kanat forvetin rakibin guardını düşürmede ne kadar elzem olduğu da bir gerçek. hadi bakalım göreyim benim yönetimimi.
  • 5538
    farkındalar mı bilmiyorum ama fenerbahçe sabahtan beri ligi bizim dizayn ettiğimizi ima ediyor. twitter hesaplarından saat başı bize sataşıyorlar. taraftar “ağla” falan yazabilir, gülüp geçebiliriz ama bu algıyı dört elden piyasaya sürüyorlar.

    bizim admin göz kırpma işareti yapıyor sadece. niye susuyoruz? beşiktaş bile az önce olmayan penaltılarla liderliğe yükseldiğimizi falan söyledi az evvel. bu hezeyanlara niye susuyoruz?

    acilen açıklama, en üst perdeden bu hadsizliğe bir cevap lazım. hiç saha dışına çıkmayalım falan demeyiniz. burası norveç değil. pazar akşamı trabzon’a karşı buz gibi penaltı kazansak korkudan çalamayacaklar! iyi oynamak yetmez, mükemmel oynamak zorundayız ki maçı kazanalım. farkında mıyız?
App Store'dan indirin Google Play'den alın