• 5214
  mensah konusunda kayserispor'dan kazık yememesi gereken yönetimdir.

  oyuncunun %40'ı atletico madrid'e aitmiş. kayserispor şuan köşeye sıkışmış durumda. teklifi verip çekilmeliyiz. birkaç gün içinde olumlu ya da olumsuz cevap bekleyip, cevap gelmezse de transfer teklifini geri çekmeliyiz.

  transferin son gününe kadar kayserispor'un oyuncuyu açık artırma gibi kullanmasına izin verirsek vay halimize.

  kampa katılmayan oyuncuların ne halde olduğunu görmüş olmaları lazım. 3-5 kuruşun hesabı yüzünden kampa yetişmeyen oyuncular yüzünden sene sonunda şampiyonlar ligi gelirlerinden oluyoruz.

  transferin son günlerinde takıma katılan falcao, lemina ve andone'nin sakatlıktan beli doğrulmadı verdiğimiz paralar çöpe giderken, kazanabileceğimiz olası gelirleri de kaybettik.

  beyler mensah'ı alıyorsunuz, hagi'yi değil. hagi olsa transferin son saniyesine kadar bekleyelim de...

  eğer oyuncu tatilini uzatmak için ayak diretiyorsa o transferde de ısrarcı olmanın manası yok.

  bence nihai teklifimiz şu olmalı; mensah'ın sözleşmesi bitene kadar kiralık, yani 2 yıllık kiralık. jimmy, emre taşdemir, ahmet çalık, şener gibi oyuncular bonservisiyle verilebilir, ozornwafor ve jesse kiralık verilebilir ve taş çatlasa üste 1 milyon euro para.
  kabul ederlerse ligde kalırlar, etmezlerse de daha iyi teklif bulamazlar.
  lütfen takımı zararlı çıkacağımız bir açık artırmanın içine sokmayın.
  ve lütfen tüm oyuncular kampa yetişsin, antrenörlerle birlikte...
  aksi halde hezimet geliyor
 • 5215
  mensah konusunda kayserispor'un kazık atma çalışmalarını boşa çıkarması gereken yönetim. ama eğer kayseri'nin fahiş isteğine binaen mensah'ı almazsa da büyük ihtimalle "mensah'ı bile alamayan" yönetim olarak anılacak.

  çünkü kendilerinden beklenen hem kazık yenmemesi, hem de karşı kulüp oyuncunun 3 katı bonservis bile istese oyuncunun alınması.