• 9072
  3 şubat 2023 tarihinde birçok yapının içine çekmeye çalıştığı ve bu süreçte kah kızdığı kah şaşırdığı kah da eğlendiği tarihi bir drama gününü geride bırakmış en asil taraftardır. bunu yazmak için bilerek 12'den sonrasını bekledim çünkü 4 şubat 2023 itibariyle artık siklememe modunu da açması gereken taraftardır aynı zamanda. 5 şubat 2023 galatasaray trabzonspor maçı'ndan önce tüm bu yaşananları ellerini ovuşturarak pis sırıtışıyla izleyen ve başını çıkarıp kendisine de rol biçmek için fırsat kollayan şovmen bir kimyageri unutmamamız gerekiyor çünkü. galatasaray'ın serisini bitirip uzatılan her mikrofona galatasaray'ı nasıl yendim diye analiz kasmaya bilenmiş, vereceği röportaj metinlerini bile muhtemelen şimdiden hazırlamış bir abdullah avcı köşede sinsi sinsi bekliyor. bizi konsantrasyon modumuzdan uzaklaştırma çabalarına eminim en çok sevinenlerden biridir şu an abdullah "the keseli sıçan" avcı. suni gündemlere kapılıp bu sipsi suratlıyı ve çupamızı verün camiasını unutursak kalbimiz kurusun. şu dakikadan itibaren gardını azıcık düşüren davasını satmış demektir. rakiplerimizin puan hesaplarını siklemeden 118 yıllık tarihimizin en önemli maçlarına odaklanmaya devam. olayı biliyorsunuz, herkes göreve.
 • 9073
  artık suni gündemden kendini sıyırıp tek odak noktası olarak pazar günkü maçı belirlemesi gereken taraftar grubu. boşverin içi boş gündemler ile uğramayı, bizim tek amacımız yarın ki virajı dönebilmek olmalı.

  trabzonspor deplasmanda zorlanıyor gibi görünse de bu en nihayetinde bir derbi maçı ve abdullah avcı'nın bu maça özel olarak hazırlanacağını bilmeyen yoktur. bu maçta takım ile birlikte statta olacak taraftara da çok önemli görevler düşüyor.

  1) maç boyu bir gözleri halil umut meler'in üzerinde olmalı ve baskıyı üzerinden bir nebze olsun eksiltmemeli.
  2) hata yapan futbolcuya karşılık ıslıklama gibi saçma sapan işlere girişilmemeli.
  3) takımla birlikte hücum, takımla birlikte savunma yapılmalı.
  4) cep telefonu flaşından tamamen uzak durulmalı.
  5) rakip takımın süre geçirmesine sebebiyet verecek şeylerden uzak durulmalı, tam tersi süre geçirmek istediğinde ise zebellah gibi üzerlerine çökmeli.

  unutmayın birleşmiş bir galatasaray'ı durduramazlar. ancak araya nifak tohumu sokarlarsa başarabilirler. herkes bunun için dikkatli olmalı. yönetimi, hocası, takımı ve taraftarı ile güzel günlere ilerleyen bir ekibimiz var. herkes birbirine sahip çıkmalı.

  (bkz: konsantrasyon)
  (bkz: galatasaray bir his takımıdır)
  (bkz: 5 şubat 2023 galatasaray trabzonspor maçı)
 • 9075
  çok daha sakin ve soğukkanlı kalmak zorunda. ümraniye maçında bile ilk yarıda anında negatifi basan sesler yükselmeye başladı. kimse sonsuza kadar tüm maçlarını kazanmıyor. puan kaybı yapan bir takım da illa ki o maç bazı şeyleri hata yapmıştır. dünyadaki tüm kulüpler için bu geçerlidir. o yüzden gelecek dönemde olası puan kaybı ve / veya kayıplarında ortalığı yangın yerine çevirmemesi gerekir. karşımızdakilerin istediği tam olarak bu.

  saha içine odaklı, takımına desteğini esirgemeyen, oyunculara ve hocaya ilk hatada baskı kurmayacak bir profil lazım bize bu günlerde. taraftara da büyük iş düşüyor. yakın geçmişte marcao'nun eşine, muslera'nın eşine bile neler dendiğini unutmadım. o yüzden özellikle sosyal medyada herkes kendini kontrol etmek zorunda.
App Store'dan indirin Google Play'den alın