• 582
  saldıracak yer arayan yazarlar topluluğu. beyaz futbolda bir iddia ortaya atılmış da vay efendim işte hoca zaten bundan dolayı böyle demişti, yok yapamazlar... kimisi de yalanlayın, nasıl yalanlayamaz bu yönetim bunu... her gün bu tarz haberleri yalanlamaları mı gerekiyor? kim acaba bugün bizim hakkımızda ne demiş diye bakmaları mı gerekiyor? yani taraftarın her habere atlamaması gerekmiyor ama yönetimin her haberi yalanlaması gerekiyor. bütün yaz saçma sapan isimlerin haberleri paylaşılıyor burada. kimdir bu adamlar? adlarını ilk defa duyduğum isimler duyumcu diye ortalıkta geziniyor. şimdi de beyaz futbol... ya bunlar trol programı değil mi? onur yıldız kimdir? niye bu kadar hemen sinirleniyorsunuz?

  --- alıntı ---

  fatih terim ayrılırsa, yerine düşünülen isim abdullah avcı. abdullah avcı trabzonspor’a bu yüzden imza atmadı.*

  --- alıntı ---
 • 583
  bazı arkadaşların amacının ne olduğunu gerçekten anlayamıyorum. yani saçma sapam entryler girerek gergin olan insanları daha da fazla germenin anlamı ne?
  hayır bunu bir fb'li yapsa anlarım da, galatasaraylıların zaten gergin olan durumu daha da gerginleştirmek istemesini anlayamıyorum.
  bu yönetim ve hoca arasında istisnasız her yıl sorun olmuş, olmaya da devam edecek.
  bunu dışardan zaten kaşıyorlar, yetmiyor bir de bizim taraftar kaşıyor. neden böyle olduğunu anlayabilen varsa buyursun anlatsın.
  yönetim gitsin mi? evet gitsin ama şu dk gidemezler çünkü seçim yapılması imkansız. o yüzden mayıs ayına kadar birlik olmalıyız.
  yok salı akşamı hocayı kovacaklar, yok abdullah avcı bekliyor filan.
  başkan zaten saçmalıyor, yetmiyor taraftar da kendi kendini gaza getiriyor.
  sol frame'de bütün eski hocaların ismi yazıyor, ne oluyor kardeşim? niye bu yangın?
  biraz sakin olun ya, bundan daha kötü zamanlarda başarıyı yakalamıştık. şimdi neden böyle yapılıyor?