• 11264
    öncelikle eski bir cm oyuncusuyum diyerek lafa gireyim. oynadığım dönemde cm'deki en büyük detay withball without ball ayarlarıydı ki o da şimdiki serilerin detayı yanında devede kulaktı.

    bir kaç ay önce fm 2020'yi yükledim fakat aman yarabbi ben böyle bir detay görmedim transfer ekranı bir detay antrenman ekranı bir detay gözlemci raporları bir detay. hatta detaylardan transfer ekranına ulaşmak bile epey vaktimi almıştı. scoutlarımı adam akıllı değiştireyim bir scout ağı kurayım, teknik ekibe daha nitelikli antrenörler alayım, gereksiz futbolcuları göndereyim o bu derken doğru düzgün 3-4 gün bile ilerleyemeden sıkılıp oyunu kapattım.

    şimdi fm 21'i amazon prime üyeliğimden yükleyim diyorum ama bu detay olayı daha aklıma gelince bile beni boğuyor. görüyorum buraya oynayanlar olarak güzel güzel fm hikayeleri yazıyorsunuz. dostlar siz bu oyunu nasıl oynuyorsunuz bu kadar detay varken ? allah aşkına bunca detayla 5-6 sezon nasıl geçiyor ve kaç gününüzü alıyor ? bi anlatır mısınız ona göre haftasonu oyunu kurup bi kere daha şansımı deneyim bari.