• 301
  hazmedemiyorum sözlük. arda turan'ın galatasaray'a gelmesini hazmedemiyorum, midem bulanıyor inanın.

  yani ben gerçekten anlamıyorum. futbolcuların geçmişine değil geleceğine yatırım yapmalıyız diye beyanat vereceksin, sonra gidip 3 yıldır futbol oynamak dışında her şeyi yapmış adamı ısrar kıyamet takıma getireceksin. ısrar kıyamet!

  yahu bu adam seni 2011 yazında sırtından bıçakladı. sana mayısta gitmeyeceğim dedi. planlarını onun olduğu senaryolara göre kurdun. sonra ağustosta seni yüzüstü bırakıp gitti. albert riera ve emre çolak aşıları tutmasa, ayvayı sen dahil hepimiz yiyecektik. hatta sen arda'nın gideceğini bilsem culio'yu göndermezdim diyerek hançerlendiğini üstü kapalı dillendirdin zaten.

  sonra 2016 oldu, sekiz sene sonra zar zor bir turnuvaya gittik. orada da maşallah yani direkt prim skandalları patladı. yaşanan bütün olayların başını arda turan'ın çektiğini sen kendin söyledin. bu adam yüzünden turnuvadan gruplarda elenmekle kalmadın, milli takımda prim pazarlığı skandalları başlıklarıyla tüm dünya kamuoyuna ülkece rezil olduk, bu adam ve tayfası yüzünden. ikinci kere hem sen, hem biz hançerlendik. sen çıkıp arda turan, burak yılmaz ve diğerlerini hedef alarak sizin hiç ihanete uğradığınızı hissettiğiniz oldu mu dedin.

  bu arada o zat, barcelona'ya gitmenin ego şişikligi ile galatasaray'ın teklifi komikti diyerek bu kulübe gönül veren herkesi aşağıladı.

  ilkokul seviyesindeki politika bilgisiyle referanduma ağzını yaya yaya evet ben de varım bilmem kim sen de var mısın diyerek iliğine kadar siyasete battı.

  yıl 2017 oldu. aranızdaki husumet bitmedi. babası yaşındaki adama yumrukla saldırdı. bunun üzerine sen onu kadro dışı bıraktın, sen milli takımin başında oldukça milli takımı bıraktığını açıkladı. sen komploya çekilip milli takımdan kovulduğunda birilerinin sırf sana inat olsun diye yerine gelen lucescu'nun kulağına fısıldamasıyla lucescu, bu paşamızın ayağına kadar gidip tekrar milli takıma davet etti. o su tilkisi de henüz kovulmuş olan sana nispet yapa yapa geri döndü milli takıma.

  izlanda maçında 3-0'a gelen maçta biz yine dünya kupasına gidemiyoruz diye kan ağlarken o güle oynaya sahadan çıktı. bir kez daha herkesi çileden çıkardı.

  2017-18 sezonunda barcelona kendisini kapının önüne koyucağını bildirince galatasaray'a dönmek için seninle yarışa girdi. biz seni tercih edince husumetiniz yüzünden o kapı ona kapandı. o da hem bizle yarışıp öç almak, hem de kanatları altına girdiği siyasi erkin takımında el kol sallayarak yaşamak için başakşehir'e gitti.

  hakemlere saldırıp şerefizler, hepinizi öldürmek lazım dediği için 16 maç ceza aldı.

  yazarken bile midem bulanıyor, kanım donuyor, bu zat, kendi eşi hamileyken evli bir kadına sarkıntılık yaptı, kocası karısını kollamaya çalışırken bu zat onun burnunu kırdı. sonra ortak bir kamusal alan olan hastaneyi silahla basıp adama vur beni dedi. silahın tavana ateşlendiği söylendi. halkın huzur ve güvenliğini tehlikeye attı. bu olaylar yüzden türk yargısı tarafından 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı, hüküm giydi.

  3 yıldır fiilen, 6 aydır resmen futbol oynamıyor ve sen seni sırtından 3 kere hançerlemiş bizi de her türlü vukuatla kendinden soğutmuş bir adamı takıma almak için 6 aydır etinden et koparılmış gibi kendini yerden yere atıp tepinerek yönetimin başının etini yiyiyorsun.

  ve işte sonunda muradına erdin fatih terim. eserinle gurur duy. hapis cezası alacak kadar çığrından çıkmış bir adamı, yukarıda anlattığım bütün o dudak uçuklatan olaylara karışmış bir adamı galatasaray'a aldırmayı başardın.

  ama bil ki sen ve senin ısrarlarına sonunda pes eden yönetim, hepiniz birlikte arda turan'ı bu kulübe geri çağırarak futbol akademimizin girişinde yazan sizi buraya getiren yeteneğiniz, burada tutacak olan ise karakterinizdir sözünü paramparça ettiniz. bu durum galatasaray'ın asaletine sıkılmış bir kurşundur. eserinizle gurur duyun.

  şu an öfkeyle söylüyorum ama artık futbol benim sadece anılarımda yaşayacak. çünkü ben bu durumu kanıksayanlardan olmak istemiyorum.