• 15254
  ekim 2012'den beri aktif olarak kullandığım platform.
  bu süre zarfında nadir de olsa modlarla sıkıntı yaşadım ancak hiç ceza aldığımı hatırlamıyorum. yalnızca bir kere kendi isteğimle pilot oldum daha sonra af sürecinde geri döndüm ki pilot olma isteğimin ne kadar yanlış olduğunu anladım. bir daha da öyle bir yola girmek aklımın ucundan geçmedi, üstüne yazdıklarıma hep dikkat ettim ki pilot olmayayım. çok büyük sıkıntı olmadıkça her gün girer okurum. bazen akşam 4'te 5'te girerim solda günün başlığı 7-8 tane olur. futbolun f'sinin olmadığı günler bile uğrarım yani.

  neyse konumuz şu ki; geçenlerde gerçekten haksız yere ceza aldım. niteliksiz entry girmemden dolayı 5 gün uzaklaştırıldım. fevri davranıp pilot olmayı da düşündüm ama dediğim gibi sonrasını bir kez yaşadım bir daha yaşamak istemiyorum.

  küme düşmek başlığında "torrent-belmas işbirliğiyle gerçekleşecek gibi duran durum." hani derler ya bazı pozisyonlar için uefa ders niyetine göstermeli diye heh işte bu entry sözlükte ders niteliğinde gösterilmelidir. niteliksiz olmasını gerektirecek tek bir durum yok ortada.

  fatih terim başlığında "avrupa'da namağlup takım bırakmış hoca." sanki böyle bir olay yokmuş da ben kendim uydurmuşum gibi.

  fatih terimbaşlığında "bu sefer onun ahı var. (bkz: 20 ocak 2022 galatasaray kasımpaşa maçı)" belki bir nebze bu sayılabilir ama sözlükte gırla ah entryleri var. yıllardır duruyor. daha iki hafta önce mustafa cengiz başkanın ahı var diye onlarca entry girildi. ne diyelim hocanın ahı olamazmış.

  topu topu 3 tane niteliklsiz entry girdim diye 5 gün ceza aldım işte. bana göre keyfi ve haksız bir cezaydı. cezayı verenin hagi'nin olması daha da üzdü beni. kendisinden beklemediğim bir hareketti.
  "kardeş ben seni şuan bu sözlükte istemiyorum, lütfen git" deseydi hem vallahi hem billahi giderdim. ama böylesi ne sözlüğe ne de hagi'ye yakışmadı. neyse canı sağolsun.

  edit: imla düzeltmeleri.