• 933
  euroleague bubble ortamına katılamayacak takım. korkulan oldu ve covid-19 yüzünden 1-4 aralık tarihindeki turnuvaya katılamayacağız. 3 oyuncumuzun testi pozitif çıkmış ki bu sayı artabilir. 3 maçımız vardı bu dönemde. ne olacak şu an bilmiyoruz ama tam da zamanında hastalık baş gösterdi takımda yani. bu kadar şanssız olunur anca. geçmiş olsun ne diyelim.

  https://twitter.com/...992205355671553?s=19
 • 934
  2020-2021 euroleague grup maçlarının ilk yarısını kaçırmak durumunda kalan takım. idari karar ilerleyen günlerde verilecek fiba avrupa yönetimi tarafıdan. 2019-2020 sezonundaki takım çok hak etmişti bu turnuvayı, yazın dağılmasına göz yumuldu. bu sezon kurulan takım da geçen sezonki takımın bıraktığı yerden devam ediyordu ki bu durum müsade etmedi. kaderin cilvesi; geçen sezonki takımın iki yıldızı da aynı gün farklı bir sahada farklı bir takım forması altında sezonu kapattı...

  21 kasım'da izmit belediyespor deplasmanına çıktı takım, asena yalçın maç öncesi testte pozitif verince forma giyemedi. o maçtan sonraki testte izmit belediyespor'da 4 oyuncuda virüse rastlandı. 25 kasım'da istanbul'da hatay ile oynadı takım, o ekipte de 2 sporcu test sonuçlarından dolayı maça çıkamadı. maç sonrası testlerde de pelin derya bilgiç ve cansu köksal'da malesef virüse rastlandı. bugün 29 kasım ve bubble sonrası ligdeki ilk maçımız 9 aralık günü çukurova'ya karşı. şu an izolasyonda olan takımın o güne kadarki 10 günlük süreçte virüs anlamında tamamen net olacağı bile muamma iken arada şehir değiştirtip 3 maça çıkarmak her anlamda riskli olacaktı.

  umarım 3 kişiyle kalır ve onlar da çok sorun yaşamadan atlatır...