• 30613
  --- alıntı ---

  galatasaray futbol takımı, 2022-2023 sezonunun ilk çalışmasını bu akşam gerçekleştirdi.

  teknik direktörümüz okan buruk yönetiminde florya metin oktay tesisleri’ndeki antrenman, dinamik ısınma ile başladı.

  gruplar halinde 5'e 2 top kapma çalışması yapan takımımız, sonrasında pas antrenmanı gerçekleştirdi.

  milli takıma giden ve özel izinli olan oyuncularımızın katılmadığı sezonun ilk çalışması 6'ya 6 oyun ile sona erdi.

  galatasaray futbol takımı, hazırlıklarına yarın yapacağı çift antrenmanla devam edecek.

  https://gss.gs/Q8O.jpg
  https://gss.gs/Vdg.jpg
  https://gss.gs/OB6.jpg

  https://www.galatasaray.org/...larina-basladi/51189

  --- alıntı ---
 • 30614
  2022-2023 sezon başı idmanları itibariyle şu an kadrosunda berkan, taylan ve cicaldau dışında orta saha oyuncusu olmayan takımımız. ama biz talisca, solbakken gibi oyuncuları ya da kulüplerini ikna etmek için uğraşıyoruz. iyi oyuncu oldukları muhakkak ancak ne paramız ne de zamanımız bu tip oyunculara harcayacak kadar çok. orta sahamıza en az 2 iyi oyuncu almamız gerekiyor. umarım gereksiz oyunculara para saçıp, vakit kaybedip orta saha transferlerimizi fiyasko ile sonuçlandırmayız.
 • 30615
  kadrosunda sekidika ve oğulcan gibi 2. lig seviyesinde bile fark yaratamayan,
  emre taşdemir ve aytaç kara gibi küme düşen takımda bile yedek kalan,
  ismail çipe gibi dünya üzerinde başka bir takımla kontrat imzalaması mümkün olmayan,

  fazlalıklar bulunan takım. bu oyuncuların hala kampta bulunması tamamen saçmalık ve zaman israfı. umarım kulüp tarafından kendilerine geçilen kıyakların hatırına sözleşmelerini fesh ederek takımdan ayrılırlar...
 • 30616
  süper lig 2021-2022 sezonunda, takımımızdaki kötü performans vermiş oyuncularımızın önümüzdeki sezon öncesinde ve özellikle bizim kalibremizde olan takımlarla bir iki hazırlık maçı yapılmasının öncesinde kesinlikle yargılanmaması gerektiğini düşünüyorum. genel mantalite olarak birbirine çok benzerlik gösteren iki hocanın** sisteminde yeterince efektif olamayan bir çok oyuncumuzun, okan buruk hoca ile bambaşka performanslar verebileceğine inanmalıyız. sonuçta kadromuzda bulunan oyuncularımızın birçoğu gerek anadoluda gerekse takımımızda belli performanslar vererek bugünlere geldiler ve okan buruk'un farklı bir sistemle geldiğini görebiliyoruz.

  çevresindeki oyuncuların pozitif yönlü değişimi, mental olarak iyiye gitme, teknik-taktik olarak yatkın olduğu taktik/sistemin seçilmesi sonucunda her bir oyuncumuzun üzerlerindeki, gerek taraftarlar gerekse hocalar tarafındaki, beklentileri karşılama fırsatı olabilir. bundan dolayı mevcut oyuncularımıza çöp, yeni gelecek transferlere kurtarıcı olarak bakmak çok doğru bir yaklaşım gibi görünmüyor. bunun yerine sabırlı bir şekilde gelişim gösterip göstermeyecekleri gözlemlenmeli. bu gözlemler sonucunda, özellikle 3 farklı hoca tedrisatında da gelişim göster(e)meyenlerin akıbeti tabii ki sonrasında tartışılmaya açılmalıdır.

  süper lig 2022-2023 sezonunda takımımızdaki birey birey her oyuncunun ve bunun sonucunda da takımımızın ileriye gittiğini görmemiz için, elimizdeki değerlere mümkünse maksimum sabrı göstermeliyiz. bu örneği vermeyi hiç istemezdim ancak, değişik değişik hareketleri olmasına rağmen mert hakan yandaş, fenerbahçe taraftarı tarafından bir şekilde kazanılmış oldu. keza ilk geldiğinde eli ayağına dolaşan serdar dursun'un şu anda geldiği nokta ortada.
App Store'dan indirin Google Play'den alın