• 29895
  maç kazanması için çok çok iyi oynaması, en ufak bir hata bile yapmaması gereken takım. kurulan takımın karakteri bu yani, trabzonspor hiçbir şey oynamadan maç kazandı dün*, biz ilk yarı full kontrolümüzde olan maçta 1 tane gol çıkarabildik o da penaltıdan geldi gol.

  maşallah öyle bir takım kurulmuş ki iyi oynamak yetmiyor çok çok iyi oynaması ve hatasız oynaması gerekiyor.
 • 29899
  oyuncu olduğuna bin şahit durumdaki profesyonellerden oluşan grup. bir grubun taktiği, sistemi, felsefesi ve birlikteliği olmayabilir ve bunda elbette teknik ekibin hatası büyüktür hem de çok büyüktür. felsefe ve birliktelik için yönetsel açıdan uygun adımları atmayan, içeride ve dışarıda bırak hakkını savunmayı vurana öbür yanağını da uzatan yönetim baştan sona rezalettir. tüm bunlara rağmen üstünde galatasaray forması ile sahaya çıkan kişi kendini ve olduğu yeri bilmelidir. pas vereceği yerde şut çeken, şut çekmesi gereken yerde çalım deneyen, kat etmesi gereken yerde pas veren, etrafını kontrol etmeden ezbere top atan, gelen topu uzaklaştırmayı, rakibi takip etmeyi bilmeyen, birbirlerini maç esnasında sözlü olarak uyarmayan ve bireysel hatalarını arttırarak devam ettiren kişiler, bu acı tablonun unutulmayacak bir rezalete doğru gitmesinde artık en büyük suç payına sahiptir.
 • 29900
  maalesef aptallık boyutuna ulaşmıştır. bu sene geriden pasla çıkma konusunda kaçıncı hata sayamadım. gol olmamış olması hata sayılmamasına da karşıyım. kaç tane yedik ve yemeye ramak kalmıştı aynı olaydan. bir şeyi birden fazla yaparsan o aptallıktır artık.

  kadrosu kötüdür ancak 2020-2021 kadrosundan da kötü değildir.geçen sene koca ilk yarıyı fatih ve okan ile geçirdik.ikinci yarı sağ bekimiz şener idi. stoper donk sol bek istikrarsız saracchi . bunların yerine bu sene muslera,boey,nelson, aanholt var.orta saha desen bir tek gedson. taylan,belhanda,emre ya da etebo,gedson,emre oynadık. kanat oyuncumuz kerem asla şuanki gibi değildi. kanatlarda arda babel feg oynuyordu. forvette de istikrarsız falcao.

  bana kalırsa bu takıma baba gibi bir 6 bir de 8 numara forvet ile iyi bir sağ kanat alınması gerek. tabi torrent en suçsuzu olsa da bizi bu cendereden kurtarması gereken yerli td. benim adaylarım bülent ve okan.
 • 29901
  bu yıl bu durumda olmasının en büyük sorumluları 1. fatih terim 2. üç senedir takıma top oynatmayan fatih terim’i getiren burak elmas’tır.
  artık ne yapıyorsanız yapın transfer mi hoca değişikliği mi ne olursa olsun yoksa bu takım şu oyuncu kalitesi ve şu rezil futbolla küme düşecek.
  kalede kaleci yok, ortasahası bomboş. acilen 1 kaleci 2 ortasaha lazım yoksa seneye maçları trt’den şifresiz izleyeceğiz.
 • 29902
  23 ocak 2022 galatasaray trabzonspor maçıyla kalite eksiği olduğuna ikna olduğum takım. takım maçta elinden geleni yapmasına rağmen en ufak hatası golle sonuçlandı. bu da kalite farkından dolayı. bizim takımda şu an bakasetas'ın yaptığı vuruşu yapabilecek oyuncu yok. en kaliteli oyuncumuz kerem, onun bile şutunun gelişmesi lazım o şekilde topa vurabilmesi için. visca'nın vuruşu için de geçerli. viscanın yakaladığı pozisyona benzer pozisyonu ilk yarıda biz yakaladık, berat'tan topu çaldık, ama gole dönüştüremedik.

  bir zamanlar biz de beşiktaş'a karşı böyleydik, kalitemizle kazanıyorduk beşiktaş çok iyi de oynasa. beşiktaş bize karşı yırtınıyordu, güç bela gol atıyordu. biz bir duran top kullanıyorduk melo atıyordu, bir uzaktan şutla sneijder atıyordu. şimdi biz o duruma düştük.

  ilk 11'in her bölgesinde ihtiyaç var. bir kere gol tehdidi olan forvet lazım. halil ne kadar iyi oynarsa oynasın gol tehdidi yok. rakip stoperler baskı altında hissetmiyor. nasıl olsa topu alsa bile halil'in pozisyonu gole çevirme ihtimali çok düşük. orta sahada sırtı dönük top alıp kaptırmadan rakip kaleye dönebilecek adam yok. rakipler önde basıp takımı ortadan ikiye bölüyor o zaman. sol bek de eksik. kaleciye zaten girmiyorum. net transferler lazım 11'e.