• 26967
  kaldı şurada 13 hafta. başarıda duygusallığa yer yoktur. artık hedefe odaklanmak istiyorsak, üzerindeki kamburlarını artık atması gerekiyor. burası ıslah evi değil. kamyonla para al, el üstünde tutul. karşılığında ne veriliyor. tamamen bir hiç. (bkz: #3053540)

  emre akbaba *
  şener özbayraklı *
  radamel falcao*
  emre taşdemir

  zaten bütün futbol alemi galatasaray'a kast etmiş, bir de bu işe yaramayacak adamlarla zaman kaybetmeyelim. maç kadrolarında olmaması gereken kişiler bence. kuru kalabalık edip, faydalı olabilecek diğer oyuncuların süre alıp ısınmalarını engelliyorlar. zaten türkiye kupasında yokuz ve yedek oyuncular maç temposu yakalayamıyor. bu adamların, faydalı olabilecek adamlardan süre çalmaları kabul edilemez. duygusallığa gerek yok, bu adamlar bu sene zarardan başka bir şey veremez. hatta gelecek sene de zor. hatanın neresinden dönersen kar. ama giden sezon geri gelmez.
 • 26968
  ne yapıp edip geriye düşmemesi gereken takımdır. gereken reaksiyonu bir türlü veremiyoruz, geri düşünce puan bile alamamış bir takım elimizdeki. bu sebeple hamza hamzaoğlu 2014-15 sezonu son dönemki oyuna dönmeliyiz, beşiktaş futbol takımı da pek farklısını oynamıyor. fenerbahçe'nin durumu biraz farklı, hala maç koparabilecek bir oyunu yok, daha doğrusu bir hücum planı yok.

  reaksiyon veremediğimizden anlık kırılmalar yaşıyorum takımımızla ilgili ama umut ediyorum ki sene sonunda gülen biz olacağız. puan ortalamamız gayet iyi ancak rakipler takılmıyor. hata yapanın canı fazlasıyla yanacak, öyle bir sezon içerisindeyiz.
 • 26969
  direk rakibi olan beşiktaş’a göre en büyük eksisi, oturmamış ilk 11’i olan takımdır. ligin son düzlüğündeyiz; yarınki maça* çıkmasından emin olduğum muslera, marcao ve onyekuru var. cezalı olmasa mohamed’i de sayardık. beşiktaş’ın sadece ön altılısının bile beşi belli; jozef, atiba, ghezzal, larin ve aboubakar. e böyle olunca oynayacağı oyun da belli ve tekrarlanmış oluyor. bizde etebo mu taylan mı, belhanda mı emre mi gedson mu? oğulcan döndü mü, arda hazır mı, kerem genç mi belli değil. donk’un ayağı güzel ama hızlı forvet var rakipte, dur luyindama oynasın, saracchi’nin yine adalesi attı. olmuyor böyle maalesef. umarım yarınla* birlikte güzel bir 11 belirler, çıkışa geçeriz.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!