• 25860
  döviz kuru ekim 2020'deki halindeyken ve muhtemelen daha kötüye gidecekken transferin t'sini bile düşünmemesi gereken takım. dahası; feghouli, falcao, diagne, donk, linnes ve babel'in sözleşmelerinden acilen çıkmalı, belhanda ve muslera'yla indirimli 2-3 yıl uzatmalı, takımdaki en sevdiğim futbolcu olsa da luyindama'yı olabilecek en yüksek fiyata satıp yerine eğer kendisinde gelecek görülüyorsa emin bayram'ı monte etmelidir. hatta gerekirse 4-5 yıl, hedefini avrupa ligi'ne düzenli katılmak olarak belirleyip vitrine futbolcu koyma amacı taşımalıdır.

  bu değişimi fatih terim yapmak istiyorsa ve yapabilecekse yapmalı, yoksa yapacak biri gelmelidir. bunlar yapılmazsa bu kur ve bu ekonomi yönetimiyle kapıya kilit vurmaya kadar gideriz. durumun aciliyetinin acilen anlaşılması lazım herkes tarafından.
 • 25861
  türkiye'nin şu ekonomik çöküşünde altyapısına ekmek gibi su gibi ihtiyacı olan, ama bu konuda herhangi bir atılım yapmayan takım. artık dış transferde ilk hedef her yaş grubuna avrupa'dan tecrübeli altyapı eğitmenleri getirip onlara çalışma alanı sağlamak olmalı. ben altyapıda yetersiz ama bir yerlerden torpilli adamlar istemiyorum.

  https://www.galatasaray.org/...i-ve-teknik-kadro/25

  burada şu kadar isim sıralanmışken altyapıdan a takıma senelerdir tek bir oyuncu bile kazandırılmaması çok can sıkıcı. görüldüğü gibi elimizde kalan tek değerli şey insan kaynağı iken bunu değerlendirebilecek antrenörlerle çalışılması gerekiyor.
 • 25862
  fenerbahçe bugün emre belözoğlu'nun sportif direktör olduğunu resmen acikladi. emre de altyapı konuaunda ülkemizde devrimsel nitelikte calismar yapacagini anlatti. eğer fb bu sözleri gerçeğe döker, biz oturdugumuz yerden bakarsak ciddem onlar alıp başını yürürken biz fena halde geriye gideriz.
  tez zamanda altyapısına gereken önemi vermesi, aşırı yük olan oyuncularla olan sözleşmelerinden kurtulmasi ve hem yurtdisi hem altyapi ve alt liglerden yetenekleei bünyesine toplayip zamani gelince satmayi bilmesi gerekiyor. bu dolar ve euro ile 5 yıla kalmaz hükümet kayyumu atar ve bakakaliriz. kimae de noluyor diyemez borçlar milyarlari katlamişken.
  yönetimin fatih hoca'ya altyapı ve yardim için bir sportif direktör-asistan atamasi hem hoca'ya hem takıma iyi olacaktır.