• 337
    galatasaray league of legends takımı geçen yıl yaz mevsiminde şampiyon olmuş ve bu yıl kış mevsiminde de final oynamıştır. galatasaray başkanlarının söylediği üzere en çok kar ettiren amatör branşların başında geliyor çünkü yeni nesil artık bu tarafa yöneliyor ve galatasaray markası da burada güçlü bir biçimde bulunup genç kuşaklara ve genç koreli, çinli, avrupalı, amerikalı kuşaklara ulaşma fırsatını yakalıyor.

    bunları neden yazdım çünkü bu esports takımımız zamanında rezil bir dönem yaşadı. peki hangi dönemde yaşandı? dursun özbek başkanlığı döneminde.. esports takımımızın başında o dönem kim vardı? dursun özbek başkanın yeğeni..

    bazı durumları, yaşanmışlıkları unutursanız, dursun başkan geldiğinde para koyacak, uçucaz, kaçacaz diye hayaller kurarsanız aynı büyüklükte hayal kırıklıkları yaşarız.

    not: türkiye'de e-sports takımlarının kurulması ve organizasyonların başlaması 2013-2015 arası döneme denk geliyor. büyük kulüpler de organizasyonlar kurulduktan 1-2 yıl sonra takımları kurmaya başladılar. dursun özbek yönetiminde kurulmasının nedeni başkanlığının o döneme denk gelmesinden dolayıdır. bunun dışında bu takım mert tanrıverdi ile kurulmuş ve dursun özbek kısa süre içinde şubenin başına yeğenini atamıştır.