• 229
  2021 kış mevsiminde bugün fastpay wildcast'a karşı finale çıkma mücadelesi verecek takımımızdır.

  lige tutuk başlasak da özellikle ruvelius'un gelişi ve bolulu'nun goat modunu açmasıyla gerek bireysel, gerek macro oyunda inanılmaz işler yaptılar. yıllardır lol e sporunu takip eden galatasaray taraftarlarının nihayet izlemek istediği takımı bizlere izlettiler. wildcast takımı da hafife alınacak bir takım değil. normal sezonu 2. bitirdiler ve kadroları gerçekten inanılmaz tecrübeli. en göze çarpan oyuncuları tcl tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 2. saldırı gücü taşıyıcısı olan holyphoenix. ligin son karşılaşmasında wildcasts'i resmen vadiden silmiştik. vadi'nin aslanlarının 3 bilemedin 4 karşılaşmada işi bitirip finale çıkacağını düşünüyorum.

  ve asıl önemli nokta bu yarı final eşleşmesini geçen taraf finalde fenerbahçe'nin rakibi olacak. yıllardır taraflı-tarafsız tüm tcl izleyicilerinin hayal ettiği final güçlü kadrolarıyla galatasaray-fenerbahçe finaliydi. fenerbahçe kurduğu güçlü kadrolarla zaman zaman lige damgasını vurdu, kupalar kazandı. malesef galatasarayımızın kupaya en yakın olduğu mevsim bu mevsim. ben bu yarı final eşleşmesinin galibinin finalde fenerbahçe'yi rahat geçeceğini düşünüyorum. dünkü fenerbahçe-supermassive eşleşmesini izleyen herkes bu konuda hemfikirdir. tamamen bireysel becerilerin öne çıktığı, bireysel hatalarla 5 maçın bir taraftan bir tarafa fırlatıldığı bir seri izlettiler. macro oyun namına hiçbirşey göremedik koskoca 5 maçta. bu yarı finalden gelebilecek galatasaray ligde macro oyunu en iyi oynayan takımlardan biri, keza wildcast de öyle. bu zorlu yarı finali geçen tarafın kupaya rahat uzanacağını düşünüyorum.

  ama ezeli rakibimiz de olsa fenerbahçe'nin başarısını küçümsememek gerek. daha lig başlamamış, kadrolar yeni açıklanmışken kendi taraftarları bile tahmin listelerinde fenerbahçe'yi play off dışında bir yerlere koyuyorlardı. kendini kanıtlamamış, genç oyuncularla dolu bir kadro kurdular. devamında lige de cok kötü bir giriş yapıp öyle devam ettiler. son hafta play offlara kalma şansları sadece %18'di. bir mucize gerçekleşti ve play offlara kalmayı başardılar. önce çeyrek finalde ligin flaş ekiplerinden olan nasr e sports’u 3-2 ile geçtiler. ve dün ligi 1.sırada bitiren, 2016 yılında kurulduğundan bu yana sadece 2 mevsim final yüzü görmeyen kupa canavarı supermassive takımına karşı 2-0'dan dönerek finale çıktılar. gerçekten saygı duyulacak işler yaptılar ama finale kim çıkarsa çıksın şansları cok cok düşük olacak. tabiki çeyrek finalde galatasarayla eşleşmemek için ekstra bir maçta dark passage ekibine karşı maçı trolleyip bilerek sattıklarını unutmamak lazım :))

  sözün özü umarım bangır bangır gelen takımımız bu mevsim yıllardır beklediğimiz kupaya uzanacak. haydi bolulum, avrupa'ya gitmeden önce son bir şarkı istiyoruz senden...
 • 230
  league of legends takımımız bugün 14:00'da wildcats takımına karşı yarı final mücadelesine çıkacak. kazandığımız taktirde bizden çok daha zayıf olan 1907 fenerbahçe'ye karşı final oynayacağız. wildcats ile erken eşleşmemiz biraz şanssız oldu ama ne olursa olsun bir şekilde kazanıp artık o kupayı almamız gerekiyor, umarım başarır takımımız.

  karşılaşmanın linki;
  https://www.twitch.tv/riotgamesturkish
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!