• 7153
    mustafa cengiz yönetimi, burak elmas yönetimi ve en çok da galatasaray taraftarı sayesinde türkiye'de en kolay dokunulan, en kolay hakları çalınan kulüp.

    basketbolda göz göre göre şampiyonlukları çalındı, kulüp maça çıkmama kararı aldı, biz taraftar olarak bizi o seviyelere getiren koçumuzu göndermek için uğraşıp, yönetimler olarak recep ankara'lının tbf'de yükselmesini destekledik.

    futbolda göz göre göre 2020-2021 şampiyonluğumuz çalınırken, 2021- 2022 ahmet ercanlar'ın bile galatasaray'a operasyon düzenleniyor derken, biz hakemi de yenmeliyiz diye bir saçmalık tutturup, takımın başında olan hocanın ne kadar kötü olduğunu ispatlamaya çalıştık.

    bu durumlar artık o öyle bir noktaya geldi ki, servet yardımcı, nihat özdemir hatta rıdvan dilmen ekibi kazandı, biz kaybettik. artık onlar yeter artık bu kadar üzerlerine gittiğimiz yeter deyinceye kadar da kafamızı kaldıramayacağız.

    bundan da yönetimler kadar hepimiz sorumluyuz. sosyal medyada kulübü yeterince koruyamayan her taraftar sorumlu. bunlara destek olanlar ise direkt onlar kadar suçlu.