• 200
    yaş fark etmeden kendine bağlayan meret oyun. kaç yaşında olursanız olun başına oturtup saatlerinizi alıyor. epic games’ten beleşe almıştım zamanında. diğer fm serilerini de takip etmem. daha önce fm 14 oynamışlığım da var. arada bir oturduğum zaman kalkmak gelmiyor içimden o kadar detay var ki.

    bir müddet önce semtimin takımı pendiksporu almıştım. 2. ligden 1. lige çıkardım takımı play-off’lardan. transfer bütçesi falan yok, maaş bütçesi desen sinek avlıyor. yönetim üst lige çıktık diye neredeyse oturup ağlayacak. adeta “senin yapacağın işin... niye çıkardın la bizi üst lige” der gibi racon kesiyor üstü kapalı. sözleşmeyi bile son ana kadar beklediler de öyle uzattılar taraftar baskısıyla. kovamadılar tabi para yok ki, yolsuzluk dönüyor yukarıda gırla. o kadar da oyuncu sattım borcu çok az kulübün nereye gidiyor bu paralar? tabii ki başkan ve avanesinin cebine. ne olacaktı başka?

    neyse efendim, geçen sezon yönetim ısrarla “1. lig’den düşeceğimizi düşünüyoruz” diye neredeyse göbek atarken sürpriz şekilde ligi 9. sırada bitirmiştik. transfer yapmak için ingiliz ve fransız alt liglerine başvuruyorum. orada iyi genç oyuncular var ve düşük maaşa imza atıyorlar, tabi sözleşmesi biten oyunculardan bahsediyorum.

    ikinci sezonumuza başladık ve büyük imkansızlıklarla play-off’lara oynuyoruz. hedef süper lig ama tabiri caizse bu hıyar ağalarından oluşan yönetim kurulunu ikna etmem lazım ilk önce buna.

    özetle, bu sene gerçek hayatta 1. lig’de mücadele eden pendikspor’dan heveslenerek sanalda da bir şeyler yapıyoruz. süper lig’e çıkarsak belki dönerim tekrar buraya.
App Store'dan indirin Google Play'den alın