• 11617
    30 haziran 2021 tarihinde süresi dolacak olan sözleşmesinin ne zaman ve ne kadar süreyle uzatılacağını merak ettiğim uruguaylı efsane kalecimizdir.

    bu aralar gündemimiz hep dış transfer fakat iç transferi de unutmamamız ve işe nando'yla nikah tazelemek ile başlamamız gerektiğini düşünüyorum. sözleşme uzatma işi transfer sezonu dışında da yapılabiliyor ancak bu mevzuyu da ne kadar erken sonuca vardırırsak, nando bu sezonun* geri kalanında fazlasıyla motive olacaktır. bu olay, 2015'teki wesley sneijder ile sözleşme uzatılmasının gecikmesi krizine benzememeli, kendisinin futbolu bu çatı altında bırakması sağlanmalıdır.

    kendisinin sakatlıktan sonraki geri dönüşü de gayet güzel oldu. dün itibariyle* galatasaray futbol takımı kariyerindeki 364. resmi maçına çıktı. geride kalan 364 maçta toplam 14 şampiyonluk*** kazandı. 54 resmi maça daha çıkarsa, rahmetli turgay şeren'i de* geçerek galatasaray tarihinin en çok forma giyen kalecisi olacak.

    maşallah, allah nazarlardan saklasın diyelim.

    dipnot: istatistiksel olarak tek eksiği avrupa'da bir kupa görememiş olması... çok zor olsa da bir gün inşallah o da olur.