• 207
  aklı başında bir fenerbahçelinin bunlara prim vermesi, onlar adına üzücü. adamların amacı fenerbahçe'ye bir şeyler katmak, fenerbahçe'yi bir yerlere taşımak değil. çünkü adamlardaki galatasaray nefreti, fenerbahçe sevgisinden fazla. adamlara forvet lazımken, bizim alacağımız orta saha oyuncusuna para saçmaları bunun en basit örneği. tek dertleri galatasaray transfer yapmasın, galatasaray şampiyon olmasın. bizimle uğraşa uğraşa kendileri de rezil bir halde. daha önce fenerbahçe şampiyon olsun diye şike yapmaya çalışıyorlardı, baktılar artık fenerbahçe şikeyle bile şampiyon olamıyor, bu seferde şike yaparak ''bari galatasaray şampiyon olmasın'''nın peşindeler. ve bu hareketleri ile küçük enişte beşiktaş'a bedavadan hizmet veriyorlar. resmen fenerbahçe yetkilileri galatasaray nefretinden beşiktaş'ı şampiyonluğa taşıyacak. ama suç onlarda değil, 2011'de şike yapan bir kulüp ceza almazsa yapmaya devam eder. sen hırsızı ödüllendirirsen, hırsız hırsızlığını niye bıraksın ki. akıl var mantık var ama haysiyet yok. türk futbolu çok acayip bir yer, kulüp batıran adamı* federasyon başkanı yaparlar, şike soruşturmasındaki yöneticileri* federasyon başkanı yaparlar, fenerbahçe'yi küme düşmekten kurtaran sulugöz fenerbahçe başkan adayını* federasyon başkanı yaparlar. bunların sebebi belli (bkz: türk futbolu/#3118190).

  (bkz: 2010 - 2011 sezonu futbolda şike soruşturması)
 • 208
  akibeti malum parti gibi ayni..
  hep bir dis oyunlar var üzerlerinde, hep önleri kesiliyor, herkes onlari kiskaniyor, operasyonlar hep onlara düzenleniyor ve hep magdurlar..
  senelerdir transferin, ayrimciligin, bütcenin ve limitin anasini aglattilar ama basarisizligin sebebi asla kendilerinden kaynakli degil.
  biri memleketten soguttu, bunlar da beni futboldan soguttu.

  sözlük formatina uydurabilmek adina; hakemleri, tff‘yi arkasina almalarina ragmen yine en cok aglayan futbol kulübünün yönetimi.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!