• 6433
  --- alıntı ---

  evinde giresun'a kaybettiğinde puan farkı 2'ye düştü ve 45 günlük ara başladı. f.bahçe'nin en büyük rakibi kendisi ve takım kaosa girdiğinde bundan beslenen "kolumu kessen sarı lacivert akar" diye taraftarla ucuz empati kuran ve panik butonuna bastıran sözde gazeteciler. "altay kaleci değil, serdar kötü stoper, jesus'un aklı brezilya'da". bu argümanlarla kıyma makinesinin başına geçtiler ve sonuçta f.bahçe, trabzonspor ve g.saray maçlarını kaybetti. kendi içinde kavgası bitmeyenin dışarıda kazanabileceği savaş yoktur.

  --- alıntı ---

  bülent timurlenk
 • 6437
  hocaları büyük üstad, tanrının futboldaki eli jesus'la en geç sezon sonu yolları ayrılacak takım. en geç diyorum çünkü bence sezon sonundan önce de bye-bye happiness diyebilirler. bunun için ismail kartal kendisine teklif yaptığı söylenen konya ve g.antep'i reddetti. yedeği ısındırıyorlar anlayacağımız. bu değişim beraberinde getirebileceği pozitif hava ihtimali sebebiyle ne kadar geç olursa bizim için o kadar iyi olacaktır. biz takılmadan gittikçe puan farkı 2 haftada 8-10 puanlara zart diye çıkacaktır.

  ikili şampiyonluk rekabetinin olduğu hatırladığım en eski sezon olan 1993-94'den beri kuraldır. anlamsızca kendilerine güvensinler ve b.k içinde debelenen b.k böceği gibi ne batsınlar ne çıksınlar. ve sonra baaam diye mutad talihlerine koşsunlar. b.k böceği metaforumu sevdim, sembollerini değiştirseler yeridir öyle diyeyim.
 • 6438
  maçlarını izlemiyorum ama takip ettiğim kadarıyla batschuayi veya valencia'dan biri sakatlanırsa duman olacak takımdır. ikisi birden sakatlanırsa ligi 5. falan bitirirler. valencia daha yatkın sakatlanmaya ama michy öküz gibi, sakatlanacak gibi durmuyor.

  dur bakalım, genelde maşallah dediğim 3 gün yaşamaz ama göreceğiz. zehiri saldım.

  edit: dayanamadım, bir anımı anlatayım. bir gün geceden bir arkadaşla balık tutmaya başladık. tarabya sahildeyiz. sabah 6 falan oldu artık. yorulmuşuz, oturduk sandalyelere, sabah balık tutmaya gelenleri izliyoruz. yanımızda bir herif var, palamuta olta atıyor. bilen bilir, palamut için bayağı bi uzağa atmanız gerekir. bu herif de öyle bir sallıyor ki oltayı, nereye düşüyor onu bile görmüyoruz. döndüm arkadaşa; "vay amk adama bak nasıl atıyor" dedim. 1 dakika geçmedi, herif oltayı bir salladı, çat! 5 metrelik olta ortadan ikiye ayrıldı. arkadaş "kalk kalk amk, gözle yedin adamı" diyip ortamdan uzaklaştırmıştı beni. adım clockygs, nam-ı diğer kenafir gözlü!
App Store'dan indirin Google Play'den alın