• 28
  bu hashtag' tan adaylardan hangisi gelirse gelsin 'florya' nın anahtarını hocaya vereceğiz' anlamını çıkarıyoruz. ama florya' nın anahtarı zaten hocadaydı. biz şampiyonluğu florya' da kaybetmedik. hoca riva ve medyanın saldırılarına karşı yıprandığı ve yalnız kaldığı için kaybettik. (hocanın bazı maclardaki yanlış 11 ve taktiklerini ayrı tutuyorum)
  #seneyerivayakarşıterimyalnızolmayacak gibi bir hashtag daha güzel olurdu bence.
 • 30
  bu etiket "kulübü hocaya devredelim" etiketi değil. öyle olsa en başta ben karşı çıkarım. zaten hocanın son dönemindeki en büyük sorunlardan biri buydu.

  bu etiket "yönetim seçilene kadar işler aksamasın" etiketi. yönetimsiz bir galatasaray'ı da başkası çekip çeviremez. mevcut yönetim hala haziran'ın sonuna atmaya çalışıyor seçimleri. o zamana kadar gelecek sene çöpe atılmasın diye hoca yetkilendirilecek. mesele bu.
 • 31
  benim anladığım ve beklediğim yeni yönetim gelene kadar hoca fazladan sorumluluk alacak sonrasında ise herkes kendi sorumluluk alanına geri dönecek. bu durumda bence gerçekleşmesi elzemdir zira futbol takımı 1-1.5 ay sürecek boşlukta gerek transferler gerekse şampiyonlar ligi açısından gelecek senenin büyük bir kısmını feda edebilir. hocanın devam etmesini istemiyordum ama bu olağanüstü durumda bizim için en mantıklısı bu gibi duruyor. başımızda bayern münih yönetimi falan yok ki teknik ekiple yeniden yapılanmaya gidelim. umarım hoca da bu sezondan ders almış bir şekilde seneye aynı hataları yapmaz.
 • 33
  fatih terim’i deli gibi sevsem de desteklemediğim hashtagdir. fatih terim harika bir teknik direktör ve bırakın öyle kalsın. adamı bambaşka bir yola iterek neden maceraya sokuyorsunuz? en ufak başarısızlıkta adamı nasıl yemeye çalışacağınızı görmüyor muyuz sanki? o bizim hocamız ve öyle kalacak. bu tamamen liselilerin fatih terim’i ulaşılabilir kılma çabası çünkü ; biliyorlar ki “fatih hoca” asla karşılarına alabilecekleri bir karakter değil ama ; “futbol direktörü sayın fatih terim” tam da saldırıp hesap sorabilecekleri bir figür. hocamıza dokunmayın, he illa fatih terim’e yetki vermek istiyorlarsa kapısını çalıp beraber çaylarını içerler. fatih terim eğer istiyorsa bir futbol direktörü belirlerler tıpkı cenk ergün gibi. transferde ne istediğini fatih terim ona iletir ve bin tane işi arasında oyuncu seçmekle uğraşmaz. en iyi alternatifi o yönetici bulur.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!