• 29085
  birkaç sezondur hocanın ağzından şu cümle çok çıkıyor: "biz kötü oynayabiliriz, sen bizim penaltımızı neden vermiyorsun?" penaltı veya kırmızı kart vs.

  değişmeyen tek şey "biz kötü oynayabiliriz" kısmı çünkü sürekli kötü oynuyoruz. hoca hatalarını fark ettiği zaman her şey değişecek ama inşaallah bu hataları çabuk fark eder. yoksa bu ligde her şey olur. bjk'nin düşüşü bir mağlubiyete bakar. fb'nin durumu zaten ortada. trabzon'un dahi hala şansı var.
 • 29086
  şahsen ben hocayı çok eleştiriyorum ama sonrasında da hep pişman oluyorum, zira ben biliyorum ki galatasaray futbol takımı herhangi bir maçı kaybettiğinde o da bir taraftar olarak en az benim kadar kahroluyor.
  hayatının 40 yılını bu kulüp için harcamış bir efsaneye ah demeyi bile saygısızlık addediyorum.

  sözlükte hocayı eleştirenler bile entrysinin başına mutlaka bir "canımız, ciğerimiz" ifadesini yazıyor, ben genelde sinirli iken entry yazdığımdan böyle şeyleri göz ardı edebiliyorum ama allah şahittir hocayı da babam kadar severim.

  fatih hocam metin oktay gibi galatasaray tarihi için ikonik bir karakter, kulüpten uzak kalmasına gönlüm razı gelmiyor.
  ama yıllardır oynanan futbol da içime sinmiyor abi ne yapayım yani.

  biz kötü olunca içimi bir yangın kaplıyor, ya buraya yazmazsam ateşimi sönmüyor anasını satayım.

  ben istiyorum ki mustafa cengiz başkan yaşlandı, hastalığı da malum, görevi bıraksın; onun yerine ne idiğü belirsiz burak elmas gibi adamlar yerine, böyle çıkarıp masaya vuran, aforizmaları ile suyun karşı tarafına ayar üstüne ayar veren fatih terim başkanlık koltuğuna otursun.

  ama lütfen önümüzdeki sezon da takımın başında fatih hocam olmasın.
  ben biliyorum ki önümüzdeki sezonda da avrupa'da hep kaybedeceğiz, yine kötü oynayacağız, yine kahrolacağız.

  ben dayanamıyorum abi galatasaray'ın kötü olmasına, bizim takım kaybettiğinde 2 gün ceset gibi geziniyorum iş yerinde.
  bizi avrupa'da başarıya sen alıştırdın fatih hocam, lütfen tadında bırak artık, seni çok seviyoruz.
 • 29087
  yine tuzağa düşüyor ve saha içinden saha dışına dogru çekiliyor. yapma hocam sen saha içinde kal. sen saha içinde kalırsan çok daha tehlikelisin. birak yönetim uğraşsın artık. sen saha icinde kalirsan hakeme ragmen kazanma şansın yüksek. ha isler daha da kötüye gider adaletsizlik daha da boka sararsa bu taraftar ortalığı yangın yerine çevirir ama sen önce sahada kal ve bize guzel oyunlar izlettir.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!