resim
Refik Erman Toroğlu
Takım:Kariyer Sonu
Mevki:Stoper
Yaş:74
Boy:-
Uyruk:Türkiye
 • 1468
  dünkü algı operasyonuna katkı sağlayan isim. yanındaki ender bilgin ile birlikte güzelce fenerbahçe desteklediler. olayları sıralıyorum.

  önce fenerbahçe yöneticisi selahattin baki canlı yayında hakeme bildiğin "şerefsiz, haysiyetsiz" vb. ithamlarda bulundu. bizim bildiğimiz toroğlu "önce yöneticiler kendine baksın, hakemler de insan hakaret edemez" derdi zira bir galatasaraylı yönetici ne zaman hakem dese* böyle konuşuyordu.

  sonra ise jorge jesus'la ilgili şeyler söyledi. "ya jesus bu hakemler böyle napacaksın" gibisinden. hakemin üzerine yürümesine hak verir gibiydi. yemin ediyorum terim aynısını yaptığında ağzından salyalar saça saça hocaya saldırıyordu her seferinde. bir ara ender bilgin "jesus'u da delirttik" dedi toroğlu da hak verdi. hayır görmesek inanacağız. sezon başından beri jesus saha kenarında çirkef çirkef hareketler yapan, kendisine ayrılan alanın dışında takılan, yerde yatan futbolcuya tekme atan* bir isim. hatta aynı maçta* ali ferahbot bir ara "jesus çıldırdı kenarda, nerdeyse sahaya girecek" demişti.

  son olarak da maçta bir tane faul pozisyonu yaşanmış son dakika. yanına da aynı maçtan benzer bir pozisyon koymuşlar, hakeme sallıyorlar. "işte maç burda çığırından çıktı, jesus burda delirdi" vs diyerek. bakın pozisyon ne kırmızı kart, ne penaltı. ceza sahası dışından bir faul pozisyonu. tüm gece kendilerince algı yaptılar böyle. allah hepinizi bildiği gibi yapsın.

  3-4 sezondur toroğlu öyle bir değişim geçirdi ki hateri oldum çıktım resmen.
App Store'dan indirin Google Play'den alın