aynı isimdeki diğer başlıklar:
resim
Eren Aydın
Takım:Sarıyer
Mevki:Santrfor
Yaş:19
Boy:1.83
Uyruk:Türkiye
 • 166
  eren’in kariyer çizgisini bilemiyorum. ayrılıp iyi kariyer yapan oyuncu yok bildiğim, süper lig seviyesinde topçu olan bir efecan var işte.

  ama galatasaray taraftarının genç oyunculara yaklaşımı gerçekten toksik. oyuncu oynasın diye yangınlar yapılıyor, antrenörler, yöneticiler suçlanıyor. sonra oyuncu 3 maç oynuyor, hemen çöp ilan ediliyor. en yakın örnekleri ali yavuz kol ve yunus akgün. 2 maç oynandıktan sonra linç edildiler, bu nasıl topçu diye. hatta kerem. şu yabancı sınırında 1 maç kötü oynasın tahammül edemiyorum kerem’e satın gitsin yazıyor.

  twitter’a girin bakın. 10 kişiden 9’u hamza akman babasının torpiliyle oynuyor yazıyorlar. bu zeka geriliği tedavi edilecek bir şey değil arkadaşlar. eren de 2 maç oynasa ona da bundan bir şey olmaz yazılacak.

  her oyuncu ozan gibi 10 maçta formayı alacak seviyeye gelemiyor. bizim getirip almadığımız uruguaylı bir sol bek vardı. bu sene 15 milyona napoli yaptı ama bu sene. adam 5 senedir oynuyor, kendini geliştiriyor.

  eren’in de oynaması lazım. 1. ligden bile 11 oynama garantisi alamayan topçunun galatasaray’da barınabilmesi zor. ben kalsın kendine planlama yapılsın derim. ama oyuncular hevesle transfer derdinde. yolu açık olsun.
App Store'dan indirin Google Play'den alın