resim
Erden Timur
Görev:As Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:42
Uyruk:Türkiye
 • 2753
  "aldığı futbolcular 20 gol 20 asist de yapsa yanlış planlama yaptı" denilecek kadar gözlerin döndüğü değerli yöneticimiz. hayatımda bu kadar garip bir galatasaray ortamı görmemiştim. yaşım genç, heyecanlıyım, y kuşağıyım, z kuşağı değilim.

  böyle bir tüketim kültürünü yaş ile açıklayamayız. ülkenin genel yapısı yıllar içinde çok acayip bir hal aldı. türkiye'nin en kalabalık topluluğu olan galatasaray taraftarının da bundan en fazla etkilenmiş olması çok olası. bir yerden sonra duzelebiliriz. ya en dibi görerek ya da en tepeyi görerek.

  erden timur yaz transfer sezonunda bir rüya yaşattı hepimize. aldığı futbolcuların hiçbirisi kalite olarak tartışılmaz. form tutmaları zaman alacak. aldıklarında ise karşılarında hiç kimse duramayacak.
 • 2754
  yaptıkları yanında ufak kalıyor ama bu seneki tek hatasını söylemek gerekiyor.

  takım ekmek su gibi 6 veya 6-8 oynayan oyuncu ihtiyacını gideremediği gibi top tekniği galatasaray seviyesinin altında olsa da berkan kutlu'yu da kaybetti.

  geçen sene saraçoğlu'nda topu rakibe bırakarak sunduğumuz kusursuz resitali avrupa arenasında tekrarlamak için berkan'ın birkaç gömlek üstünü kadroya katmak gerekiyordu, biz berkan'ı da kaybettik.

  şimdi elde 6 veya 6-8 arası oynayabilen bir tek lucas torreira var. kaan ayhan yaması yapacağımızı da sanmıyorum. zor maçlarda bu sertliği sadece lucas torreira ile sağlamaya çalışacağız.
 • 2756
  ben seneye daha tamamlayıcı transferler yapacağını düşünüyorum. belki de devre arası. bu sene artık icardi transferiyle uğraşmayacak. sağ sol kanatlarla da uğraşmayacak. defans da tamam gibi. bence performans alamazsak ortasahaya, sol beke ve yedek forvete yoğunlaşırız. belki de transferi çok erken bitirecek seneye. zaten daha az transfer lazım olacağı için daha az uyum, kondisyon problemi yaşarız. tabii yine ilk 11 oyuncularımızı elimizde tuttuğumuzu varsayıyorum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın