• 37
  eskiden beri yersiz, hadsiz ve yakışıksız bir adamdı. ılımlı muhalifliği sevimli görünmesin. programına çağırdığı konuklarla sürekli rahatsız edici tartışmalara giren, karşısında konunun uzmanı varken bile ziyadesiyle komik ve mesnetsiz özgüvenli fikirleriyle insanları çileden çıkaran bir adam. ümit özdağ, ilber ortaylı ve cem yılmaz gibi insanlarla girdiği polemikler sayesinde gündem olmuştu bir zamanlar. şimdi de ergin hoca üzerinden gündem kovalıyor. başarılı da oluyor galatasaray sözlükte bile başlığını solda görüyoruz.
 • 39
  bu adam gibi çirkin fikirli ve uçlarda yaşayan zihniyetteki birinden de allah ülkemi korusun.beyefendi hala efes kendi çıkarına oy vermişken niye fener lehine oy vermedi, yok bilmem milliyetçilikti falandı filandının peşinde. siyasi görüşü zerre kadar umrumda değil, ancak şu çirkin zihniyetiyle spor haberi bile sunmaması gereken sahte milliyetçi.

  belki ergin ataman’ın 10’da 1’i kadar ülkesine, bayrağına katkısı olmayan bu adamın yorumları da ciddiye alınmamalı.
 • 40
  https://youtu.be/OUmLyIjCzX8

  her tarafından yavşaklık akan bir açıklama. bir yandan fenerbahçeli olmamdan bağımsız konuşuyorum deyip diğer taraftan fenerbahçe’yi seçmediler diyor. bir yandan anadolu efes patronu tuncay özilhan’ın grevlerdeki tavrını eleştirip diğer taraftan şimdi ali koç falan demeyin onu da ayrıca konuşuruz diyor. bir taraftan ergin ataman’ın külhanbeyi tavırlarından rahatsızım diyip diğer taraftan ali koç’un sevimsiz külhanbeyi tavırlarından hiç bahsetmiyor.

  bu kadar ikiyüzlü açıklama yapmasının tek bir sebebi var; ergin ataman’ın aldığı kupa bunların götünde patladı. tele 1 adlı kanalın youtube’dan abonesiyim, şu saatten sonra bu adamı çalıştıran kanalı izlersen kendi adıma şerefsizim.
 • 41
  enver kardesime ordan cabuk beypazari maden suyu getirin. bu ne hazimsizlik yaa ahah. ulan zeka seviyesi deniz seviyesinin altinda gezen gazeteci kılıklı er kisi. bu adam ulkesine 3 farkli takimda 4 tane avrupa kupasi getirmis. turk bayragini en tepeye tam 4 kez cekmis. pandemide 2020 yili euroligi oynansa 5. kupasini kazanmis olacagini da zaten sagir sultan dahi kabul ediyor. bu adami cekememek, bu adamin ulkenin en buyuk basarilarindan birini tekrarlamisken tamamen hamaset ve kin akan aciklamalar yapmak en hafif tabiriyle vatan hainligidir. bu tatli su solcularindan cektigi kadar hic kimseden cekmedi ulke. vatan millete zerre faydasi olmamis, tele1 diye sikko bir kanalda ancak is bulabilen faydasizin biri cikmis bu kadar buyuk bir basariyi fenerbahcelilik kimligini gizleyemedigi icin fanatizm sosuna batirip baska baska yerlerden boklamaya calisiyor. kalk simdi sktir git az ötede agla envercim. ergin hocanin mac sonu kaldirdigi yumruk da munasip bir yere girmistir diye dusunuyorum:)