resim
Mauro Emanuel Icardi Rivero
Takım:Galatasaray
Mevki:Santrfor
Yaş:30
Boy:1.81
Uyruk:Arjantin
  • 4288
    sezon başı ismi bizle anıldığında bir anlam verememiştim. ligde bir önceki sezon 13. olmuşuz, bırak şampiyonlar ligini avrupa'da yoksun, ülke puanın avrupa kupalarında 20. sıraya düşmüş sonraki yıllarda şampiyonun bile şampiyonlar ligine gideceği muamma bir ortamda ne işi var burada demiştim. çünkü adam psg'de forma bulamasa da yerine messi, mbappe ve neymar vardı. gayet normaldi yedek kalması ancak türkiye'ye geleceği aklımın ucundan geçmiyordu. avrupa'dan sağlam bir talibinin olmaması ise iyice tuhafıma gitmişti.

    ya futboldan ciddi anlamda koptu ya da özel hayatındaki sorunlar sebebiyle gerçekten avrupa takımları teklifte dahi bulunmuyordu. geldiği günler aşırı gol sıkıntısı çekiyorduk. o durumda bile ne akla hizmetse burun kıvıranlar vardı. yok ceza sahası golcüsü, yok yatmaya gelecek vs. diyerek veto edenler muhtemelen gelmesini isteyenlerden daha fazlaydı.

    ben açıkçası iyi bir performans bekleyen taraftaydım. hele bir de florya'nın suyunu içip taraftar ile bütünleşirse belki kalır diye bile düşünmüştüm. kral sahada yapabileceğinin en iyisini yaptı. şimdi de umarım kalacak. hagi'den bu yana takıma, skora bu kadar etki eden bir isim daha görmedim.

    şampiyonlar liginde ses getirmek istiyorsak icardi kalmalı. tabi ki kadroda önemli ölçüde korunmalı ve icardi ayarında 1-2 isimle daha takviye edilmeli. hayırlısı diyelim.
App Store'dan indirin Google Play'den alın