resim
Emre Kılınç
Takım:Ankaragücü
Mevki:Sağ Kanat
Yaş:28
Boy:1.74
Uyruk:Türkiye
 • 2184
  yerli kuralındaki sıkıntı ve yabancı futbolcuların form ve kalitesine bakıldığında gönderilmesi son derece yanlış olan oyuncudur. son dönem performansı düşük de olsa her iki kanadı ve orta saha iç bölgesini yedekleyebilen bir oyuncuydu. 3'lü savunma oynama ihtimalimiz bile yükselirdi gitmeseydi. fenerbahçe'nin samuel ve ferdi'den hem de 4'lü savunma düzeninden bek performansı alabildiği bir yerde biz de emre'den en azından 3'lü savunma düzeninde katkı alabilirdik.

  devre arasında geri çağırmamız gerekiyor, bence.
 • 2187
  sezon başı ankaragücü'ne kiraladığımız futbolcumuz.

  galatasaray'da belki çok başarılı olamadı ama bu kıt yerli havuzunda iş yapabilecek bir isimdi. emre'nin taraftara yaranma çabası hiç olmadı. bizde tutunamaz böyle futbolcular çünkü taraftar bir kere taktığında o adamın herşeyini sabah, öğle, akşam konuşurlar. aslında bu çok güzel bir şey kötüye tahammülümüz yok.

  mert hakan yandaş konusuna gelecek olursak. fb camiası kendisine yalakalık yapanı çok sever ve tutar. mert hakan da uyanıklık yapıp galatasaraylı olmasına rağmen kendisini kabul ettirdi ki ben böyle bir karakterin kupalar dahi kazandıracak olsa galatasaray'da olmasını istemem.

  entrynin bundan sonraki kısmı ironi içerir ve cevap niteliğinde olabilir!

  ----ironi mod on----

  mert hakan'ın fb'de üst üste kupalar kazandığı için perişan halde olmadığını ben de düşünüyorum. kolay değil her sene 4 ya da 5 kupa kazanmak. her sene istatistikleri alt üst etmesi de cabası.

  ----ironi mod off----

  fbliler de mesela sabah, akşam "mert hakan uçuyor kaçıyor bir de emre'ye bak ne hale geldi" diyorlar. iki futbolcunun da gol ve asist sayıları hemen hemen eşit ve kupa sayıları 0 olması dışında pek bir sorun yok aslında. sadece bu düşüncenin galatasaray sözlük'te de var olması tuhafıma gitti.

  edit: kupa sayıları konusunda yanıldığımı farkettim. mert hakan yandaş'ın fbde, league of legends(hani şu şeytana benzeyen bir şeyden almışlardı) ve 2010-2011 türkiye ligi kupası(yazın tekrar bir daha kazanmışlardı) olmak üzere toplam 2 kupası bulunuyor.
 • 2189
  vasat sevici taraftarımızın son gözdelerinden olan, benim nezdimde eski futbolcumuz.

  geldiği sezondan beri kaç dakika aldı kaç gol-asist yaptı hatırlamıyorum. hatırlamıyorum çünkü yok denecek kadar az.

  "var bir hayalimiz" ise artık bu kulübün sloganı, emrelerden medet ummak bizi ancak geri götürür.

  emre'nin bu seneki ankaragücü kariyerine bakın ne olduğunu zaten göreceksiniz.

  daha iyi transferlerle daima ileriye.
 • 2192
  transfer edilirken mhy'nin gelmemesine ayrı kendisinin gelmesine ayrı sevinmiştim. o derece iyiydi gelmesi benim için. ama gel görki neredeyse hiç verim alamadık kendisinden. beğenmediğim mhy ise suyun karşı tarafındaki takım iyi kötü rotasyonda oynuyor. bizde olsaydı kulübede baya değerli olurdu yerli olması açısından.

  işte transfer işleri maalesef böyle. ne umuyoruz ne buluyoruz.
 • 2194
  hayal kırıklığı yaratan futbolcu. bizdeki ilk dönemi haricinde anlık performanslar dışında hiçbir zaman iyi bir performans sergilemedi. bizde en son ne zaman iyi bir futbol oynadı onu bile hatırlamıyorum. son dönemde istikrarsız bir biçimde kötü bile değil, yok hükmünde bir oyun oynuyordu. oyuna sonradan girdiğinde dahi çok yorgun, tükenmiş bir hali vardı. zaten çok mücadeleci, kavga eden, ayakta kalan bir futbolcu değildi. bir de bu yorgun ve bitkin haliyle oyuna girince maalesef ruh emiciye dönüşüyordu bizim için.

  sivas'taki o şutları görmeyi geçtim, bizde topa sert vurduğunu bile hatırlamıyorum neredeyse. emre akbaba gibi. o bile tek tük iyi şutlar çıkartıyordu ama kendisinden hiç göremedik maalesef. bu yıl da kalsa katkı vereceğini hiç zannetmiyordum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın