• 1392
  sanırım 10 senedir bu sözlükte yazarlık yapıyorum. son 10 senede entry girmediğim fenerbahçe ve beşiktaşlı futbolcu, yönetici başlığı kalmadı. hatta bazılarının başlığında onlarca entryim vardır. entryler de bazen hakarete varan hard entryler...

  bir gün olsun ne ceza aldım ne pilot. sinir bozucu şekilde esnek kuralları olan bir sözlük. türkiye'nin başındaki adama bile çok hard entryler girilmesine rağmen yazarlar ne cezalandırılıyor ne de sözlük devlet tarafından kapanıyor.

  türkiye'nin en özgür platformu diyebilirim. mevcut iktidar tarafından bu sözlük nasıl kapatılmıyor aklım hayalim almıyor. arkasında kim var bilmiyorum ama kim olursa olsun mevcut iktidara bu kadar eleştiride bulunan bir oluşum yeni türkiye'de sağ kalmaz. aklım mantığım almıyor.
 • 1393
  yıllarca her şey hakkında "rahatça" yazdığınızı düşünürken, aslında yazdıklarınızın ve açtığınız başlıkların sol frame'e "duruma göre" düştüğünü görebileceğiniz "özgür" platform. bir de bakmışsınız ki hakaret etmediğiniz, kimseye sataşmadığınız halde kaç yıllık hesabınız herhangi bir sebep bile gösterilmeyerek lanetli ve çaylak yapılmıştır. kullanıcısı olarak 10 yılı rahat devirmişimdir, o zamanlar her girdiğimde güzel vakit geçirirdim, genelde düşüncelerime ya da bildiklerime bir şeyler de katardı. şimdi ise herkesin malumu zaten.

  edit: imla.