• 1270
  galatasarayın başkanı iken tek ama tek doğrusu fatih terim'i getirmektir. mustafa cengiz ve yönetimi fatih terim gibi talepkar ve camiada da taraftarda da ağırlığı olan bir hoca ile değil de o dönemkine benzer bir hoca profili ile çalışsa bizi küme düşürürmüş.

  bu iki yönetimin kümülatif olarak galatasaraya verdiği zararlar ile iyi bile ayaktayız. dursun özbek şöyle şanssız da seveni yok çünkü terim ile çalışmadı. şuan terim'i sevmeyen galatasaraylılar hala ucundan da olsa mustafa cengiz yönetimini korumaya çalışıyorlar refleksen. yoksa onlar da biliyor rezilliğin artık son raddede olduğunu...
 • 1271
  terim ile çalışmaya devam etseydi terim'in 4., dönemi 2. dönemi gibi çok uzun sürmezdi. transfer yasağı gelmesi muhtemel cezalardan biriydi. su an ffp ve limit varken sürekli transfer transfer diyen terim belki de görevini bırakırdı. dursun özbek de istifa ederdi. o zamanlar kimse aday olmaya da yanaşmıyordu su an orta sıralara oynayan bir galatasaray olurdu.
 • 1272
  şimdiye kadar gelmiş en kötü yönetim diye düşündüğünü belirtip günah çıkardıktan sonra mustafa cengiz yönetimine sallamak için kullanılmaması gereken yönetime benzer oluşum. eşi benzeri olmayan, kötü şeyler yaşadığımız, nasıl ilişkiler içinde olduğunu bile bilmediğimiz, safi zarar bir dönemle başka yönetimleri karşılaştırmaya gerek yok. mustafa cengiz yönetimini eleştirecek olan eleştirsin. bunun için dursunla karşılaştırmaya gerek yok. karşılaştıran da kendini baştan haksız çıkarıyor.
 • 1273
  buradan hakkında defalarca olumsuz şey yazdım, arkasından salladım durdum. buralara bakan bir tanıdığı ulaştırır belki kendisinden özür diliyorum. hakkını helal etsin, arkasından kötü kötü şeyler söyledik. halefinin yaptıklarını görünce daha iyi anladım sana yanlış şeyler söylediğimi.
  galatasaraydan yaklaşık 12 milyon euro alacağı olan başkan.
 • 1274
  riva ve florya'yı neredeyse beleşe vermiş, gelen parayı da kırdırıp ffp anlaşması varken 150 milyon avroluk takım kurmuş, galatasaray'ı avrupa'dan men noktasına getirmiş yönetim. sigthorsson rezaletini, hamza'nın arkasına saklanıp yapılan rezillikleri hiç saymıyorum.

  mustafa cengiz en fazla transfer yapamıyordur. bu adam kulübün gayrımenkullerini haraç mezat sattı. mustafa cengiz hiç değilse bu peşkeşi sonlandırdı. iki transfer yüzünden, kulübün malını mülkünü kurtaran adama burada her türlü terbiyesizlik yapılırken kendisi galatasaray'a borç takıp faiziyle istediği için övülüyor.

  gel de çıldırma.

  edit: sigthorsson değil, großkreutz olacaktı. sigthorsson sakatlandı, yapacak bir şey yok.
 • 1275
  aynı başlığa sürekli aynı şeyleri yazmaktan sıkıldım ama hani genç ya da hafızası kötü bir arkadaş okuyordur diye yazıyorum;

  galatasaray'a 12 milyon euro ceza aldırmak, yabancı sınırı bittiği sezon 4 tane türke 11 milyon euro bonservis ödemek, galatasaray'ın geleceği için satılan riva ve florya çeklerini kırdırıp borca değil 60-70 milyon euro bonservis, 65-70 milyon euro maaş ödemesine kullanmak kendisinin süper icraatlarıdır.
  kendisinin transfer tablosu böyledir;
  total;
  gidişler 52.51 (36 milyon eurosu ünal aysal transferi, hani mustafa cengiz dursun özbek'in oyuncularını sattı ya, aynısı da burada oldu)
  gelişler 75.91
  23.4m euro zarar

  mevcut yönetimi eleştirmek için bizi bu hallere düşünenleri övmeye gerek yok.
 • 1276
  luis pedro cavanda kendisinin eseri olan bir transferin öznesiydi. 15 temmuz mitinginde anlaştığı trabzon başkanına. trabzonspor’un disiplinsizlikleri nedeniyle bedavaya salmaya hazır olduğu cavanda için bonservis ödemişti. sneijder’i gönderiş biçimi rezilceydi. kulübün tüm varlıklarını peşkeş çekti. yeğeninin otel masrafını galatasaray kulübüne fatura etti. saymakla bitmez rezillikleri. yani bu sözlükte bile kendisinin övüldüğünü görünce şaşırıyorum. ya aramızda başka takım taraftarları var ya troller dalga amaçlı yorumlar yapabiliyorlar.