resim
Dursun Aydın Özbek
Görev:Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:72
Uyruk:Türkiye
 • 8167
  yine kulübün sahipsiz kalmasından faydalanıp beklediği pusuda avına saldıran galatasaray başkan adayı.

  yine en olmadık zamanda kendisinin başımıza musallat ettiği ffp engeliden kurtulmuş galatasaray 'ı savunmasız yakaladı. ekonomik anlamda acı icende geçen üç senenin ardından yeniden güneş dogacakken bizi karşıladı. 73 yaşında ekonomik olarak hiçbir sıkıntısı yokken yine bir şeylere göz dikti. elimizdeki florya ve diğer taşınmazlarımız bu kadar degerlenmisken ortaya çıkması canımı fena halde sıkıyor. keşke diyorum şu dönemde başımızda mustafa cengiz bey gibi bir lider olsaydı. keşke mustafa bey gözlerini bu kadar erken kapatmasaydi. umarım bu günleri aramayız.
 • 8169
  gelmesi için her tuşa basılan eski başkan. bir tek fatih terim haberi eksik.
  adnan öztürk geliyor dendi, erden timur gitti/geldi, şimdi mert çetin ve okan buruk çıktı. geçen de cenk ergün haberi vardı.
  bunun yanında 60 milyon euro kasa kolaylığı dendi* onu da nasıl yapacak bilgisi yok. florya'nın satışı ile galatasaray borçları kapanacak haberleri zaten billboarda asılacak hale geldi.
  aylarca "biz yönetiriz bu kulübü tek başımıza" diyip haftalarca başkan seçilmemek için saçmalayan metin öztürk de kendisiyle.
  medya zaten taraftarı tavlamış, eşref hamamcıoğlu parası yok onun var diye insanlar kendisini bekliyor.
  neyse.
  edit: fatih hoca dedik, o haber de düştü.
  https://mobile.twitter.com/.../1528133128203665411
  bunun üstüne ergin ataman, gedson haberleri falan bekliyorum.
 • 8170
  kendisiyle ilgili tek avuntum 72 yaşında olması olan başkan adayımızdır. ancak ilk başkanlık döneminde 65 yaşında olduğunu hatırlayınca acaba dedirtiyor.

  insan bu yaştan sonra dünyevi işlerle uğraşmak ve parasına para katmak yerine; geride güzel hatıralar bırakmak ve iyi birisi olarak hatırlanmak ister. en azından kendi adıma konuşacak olursam ben böyle olmasını isterim.

  umarım dursun özbek'te benimle aynı şekilde düşünüyordur
  ve ilk başkanlık döneminden gerekli dersleri çıkarmıştır da kendisini ilerde güzel hatıralarla anarız.
 • 8171
  değil erden timur, elon musk üstü bill gates listesinde olsa, yine de desteklemeyeceğim adaydır kendileri.
  nedenleri:

  1) metin öztürk'ün şu seçim öncesi 3 ayda yaptıkları,tek başına bile kulübü karıştırma potansiyeli olduğunu gösteriyor. üstüne bir de 5 tane metin öztürk'ün zayıf listesinden adam, özbek'in listesine eklenmiş.

  2) kendisinin icraatlerini unutmadım, ki listesinden metin öztürk'ün yanında getirdikleri ve erden timur'u da çıkarırsak, dursun başkan'ın geçmişteki yönetim listesine ulaşıyoruz.

  3) bizim paraya değil, düzgün br yönetim anlayışına, kulübün 1 kuruşunu bile dokunmayacak/dokundurtmayacak isimlere ihtiyacımız var.

  o yüzden umarım, yeni bir aday çıkar ve seçilir. çıkmazsa da zorunluluktan eşref diyeceğiz, ama o noktada da cenk ergün problemi bizleri bekliyor.
 • 8172
  dursun özbek'in galatasaray'a vermiş olduğu zararlar ortada.
  yeniden galatasaray'a başkan olmak istemesi ve camianın küçük bir bölümünden bu duruma teveccüh gösterilmesi inanılır gibi değil.

  dursun özbek galatasaray başkanı olamaz, o-la-maz!

  hafızamızı mı yitirdik? ne oldu bize anlamıyorum.
  metin öztürk'ün ütopik, gerçek dışı vaatleri bitti, dursun özbek'in gerçek dışı vaatleri başladı.
  hatırlamıyor musunuz daha önce neler vaat edip de yapmadığını?

  galatasaray taraftarı uyanmalı ve kulübüne sahip çıkmalı.
  bunu bugün yapmazsak, yarın çok geç olur.
  ne olursa olsun, dursun özbek başkan olmamalı.
 • 8173
  dursun özbek'in bir önceki başkanlığında nasıl facialar yaşadığımızı unutmuş görünüyor herkes.

  hatırlatmakta fayda var.

  aşağıdaki twitter flood'unda o kabus gibi dönemde neler yaşadığımız tek tek yazıyor.
  hatta eksik bile yazmışlar.

  https://twitter.com/...SdZSgzjI6xbCS_ef3tGQ

  okuyunuz, okutturunuz, paylaşınız.

  dursun aydın özbek, galatasaray başkanı olamaz, o-la-maz.
 • 8174
  başkan olmasıyla galatasaray’ın bütün sportif branşlarıyla ilgimi kesecek şahıstır. ben miyim tek enayi? her sene orijinal ürün, her sene kombine, kombine çıkmıyorsa her maça bilet kovalamaca, sosyal hayatımı galatasaray’a göre planlamak… liseciler ne yapıyor? beleş biletle kritik maçlara gelsinler onun dışında televizyon başında izlesinler takımı. liseciler düşünsün şimdi 1000 kişiye arena’da oynayınca takımın yaşayacağı motivasyon gerilemesini. benden bu kadar, galatasaray’a küsülmez ama ; galatasaray’ın sportif tüm branşlarını takip etmeyi bırakabilirim. (belki sutopu ve yüzme hariç, o branşlardaki çocuklar cidden canlarını dişlerine takıyorlar ve söz konusu iki branş rant kapısına dönmeyecek branşlar)

  edit: hala “başarılı olabilir, ilk döneminden ders almıştır.” diyenler var. yahu bu şahıs gsl ve itü mezunu. sizce cidden yansıtıldığı kadar saf mı? yaptığı hamlelerin sonucunu düşünemeyecek bir adam bu akademik hayatın altından nasıl kalkabilir?
  saf falan değil, yaptığı her rezilliği bile isteye yaptı. bu adam truva atıdır.
 • 8176
  bu kadar rezillikten sonra çıkıp tekrardan başkanlığa aday olabilecek cüreti göstermesi bile maalesef camianın içler acısı durumunu ortaya koyuyor. ben tekrardan kaybedeceğini düşünüyorum zira adam loser karakter. lakin alternatifinin puppet master inan kıraç’ın desteklediği rahmetli mustafa cengiz’e omuz atan eşref hamamcıoğlu olması da hiç içime sinmiyor. zor günler bizi bekliyor. sonunda kazanan galatasaray olsun.
 • 8177
  çok değişik destekçileri olan başkan adayımız. bize yaşattığı rezillikleri hafızasında sorun olmayan herkes hatırlıyor zaten ama hem de bu çağda milleti gerizekalı yerine koyup yaşattıklarını unutturmaya çalışan bu bazı destekçileri mide bulandırıyor.

  bakın hem de bu sözlükte kendisiyle gayet sportif başarıların yaşandığını 3 senede 2 kere şampiyon olunduğunu yazan bir entry var mesela. twitter çöplüğünde falan değil ha, burada galatasaray sözlükte.

  bakın dursun özbek başkanlık dönem:
  23 mayıs 2015 - 23 ocak 2018

  2015 - 2016 sezonu galatasaray lig sıralaması: 6.lık
  2016 - 2017 sezonu galatasaray lig sıralaması: 4.lük

  2018 yılında ortamı boş bulup baskın seçim yapıp görev süresine 3 yıl daha eklemek isteyince seçilmeyip ocak ayında gönderiliyor. şimdi bu adam nasıl bu kulübü 3 senede 2 kere şampiyon yapmış oluyor biz galatasaraylılar'a anlatın.
 • 8179
  2015 ve 2018'de iki şampiyonluk kazanmış efsane başkan. 2015'te duygun yarsuvat yönetiminin beceriksizliklerini tersine çevirerek takımı şampiyon yapmıştır. 2018'de de haksız bir şekilde seçimi kaybettikten sonra dahi onun kurduğu takım şampiyon olmuştur.

  ankara'yla arası çok iyidir. bütün sorunlarımızı ancak dursun özbek gibi vizyoner ve parası olan bir başkan çözer. zaten karşısındaki isme bakınca kendisinden başka bir çıkar yol göremiyorum.

  son bir dans daha, çıldırt bizi b'aşk'anım, fatih hocamızı ve ibrahimoviç'i bekliyoruz.
 • 8180
  kendisi sözlük, twitter, üyeler ve diğer kesimlerce istenmiyorsa kesinlikle destekliyorum. yüzde 99 başarılı olacaktır seçilirse.

  bir de kendisine sallayan üyeleri gördükçe daha bir kazanmasını istiyorum. ne güzel memleket anasını satayım. suya sabuna dokunma, üç kuruşluk üyelik aidatını dahi yatırma, koskoca camiada başkanlık için aday "çıkarama" sonra gel dursun özbek şöyle dursun özbek böyle. galatasaray üyeleri kadar her konuda herkese lafı olup konu icraat olunca ortada gözükmeyeni var mı acaba?