resim
Dursun Aydın Özbek
Görev:Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:72
Uyruk:Türkiye
 • 8096
  medyada inanılmaz şekilde pohpolanan eski başkanımız. başkanlık döneminde yaptıkları ayan beyan ortada iken, sanki tüm bunlar yaşanmamış gibi güzellemeler görüyorum. taraftarın çoğu kendisine tepkiliyken medyada galatasaray’lı olarak bildiğimiz yorumcu, spiker, muhabirler dursun özbek seçilmesi adına akılalmaz yorumlar yapıyorlar. bunun benzerini burak elmas adına görmüştük.

  en azılı destekçileri levent tüzemen ve osman altunterim şu ana kadar gördüğüm. levent tüzemen’in aspor canlı yayınında şu an için dursun özbek’in tek rakibi olan eşref bey’e öfkesini görmeniz gerekirdi. bunun tek nedeni de dursun özbek başkanlığında birleşmek istememesi. osman altunterim ise işi bir üst noktaya taşıyıp florya’dan tut otele kadar muazzam işler yaptı ama mustafa cengiz yönetimi ayağını kaydırdı modunda.

  resmen taraftarla dalga geçiyor gibiler. ne eşref ne metin bey başkanlığı götüremez derken bir de kendisi çıkması.

  bilemiyorum altan.
 • 8097
  kendisinin başkan olması durumunda fatih terim ihtimali bile şahsına gelen tepkilere pansuman olmuş görünüyor. terim kulüp efsanesidir, kimsenin yapamadığını yapmıştır evet. kulübün gelmiş geçmiş en önemli değeridir belki de, evet. ülkenin yetiştirdiği en büyük spor figürüdür, evet.

  ama artık hocayı "hall of fame" müzesine kaldırma vakti de gelmiştir zannımca. biz bu ikilemden kurtulamadıkça bu şahıs gibilerine bile boyun eğmek durumunda kalacağız. benim için son noktadır bu. terim hocam sayende arda'nın dönüşünü bile afiyetle sindirdik de dursun bey'in dönüşünü hazmedecek kadar değil...
 • 8098
  genel kurulda oy verme yetkim olsa değil eşref hamamcıoğlu, d.a.ö'nün karşısında bakliyat çuvalı olsa oyumu bakliyat çuvalına veririm. yaşanan süreçlerden sonra o kadar bariz ki, amaç ''saf'' duygularla galatasaray başkanlığı değil belirli bi' siyasi iradenin temsilcisi olarak galatasaray başkanlığına ulaşmak. buradaki amça da bariz, galatasaray'ın taşınmazları için söz sahibi olabilmek. ayrıca, bu ve benzeri kişilerden kurtulmak için bu camia bi' mustafa cengiz daha çıkarabilir mi emin değilim?
 • 8099
  camianın kurtarıcı olarak seçtiği kişi.

  sonra bizim camia fikri hür, vicdanı hür, aydınlanmanın beşiği vs vs vs.

  geçen sefer az bile yapmışsın. bu camia hala bir tane adam gibi başkan adayı çıkaramayıp seni kurtarıcı olarak öne sürüyorsa takıl kafana göre valla. yeğenin otellerinde kalsın faturasını kulüp ödesin, sen kasa kolaylığı sağla, faiziyle geri al. florya ve rivayı sat. toplumlar hak ettiği gibi yönetilirmiş. bizim camia da seni hak ediyor.
 • 8100
  yarım bıraktığı, daha doğrusu mustafa cengiz’in yapmasına izin vermediği işi tamamlamaya gelen başkan adayı. riva ve florya o kadar kıymetliymiş ki satacak adayı bulana kadar seçimleri ertelettiler. metin öztürk’ün seçilemeyeceğini, eşref hamamcıoğlu’nun satmayacağını biliyorlardı. şimdi bütün müteahhitler birleşmiş, ellerini ovuşturarak iktidarla birlikte geliyorlar. bu sezonun trabzon’u da biz oluruz. bir şampiyonluk gören taraftar mutlu olur, sonra eski tas eski hamam, hikaye sürer gider. borcu olan ama borcundan fazla mal varlığı olan ülke konumundan, borcu olan ama hiçbir mal varlığı olmayan ülke konumuna geldiğimiz gibi üç beş sene sonra aynı miktarda borcu olan ama elinde riva ve florya olmayan kulüp oluruz.
 • 8102
  medya tarafindan desteklenen baskan adayi. bunun sebebi kendisinin hukumete yakin olmasi ve diger aday esref hamamcioglu'nun ise muhalif kanatta olmasi. hamamcioglu son donemde attigi tweetlerden birinde 'havuz medyasi' ifadesini kullanmisti. ozellikle a spor'daki yorumcular kendisine karsi cephe almis durumda.

  dursun ozbek bize gosterdi ki turkiye'de ne yaparsaniz yapin yeteri kadar paraniz varsa rezil olmazsiniz. bizi kotu duruma sokan yonetici ve teknik adamlari kurtarici olarak geri getirmeyi biraktigimiz zaman duzluge cikariz. aksi takdirde ayni dongunun icinde kaliriz.
 • 8105
  daha önce kendisini başkan olarak görmektense burak elmasın daha doğru başkan olacağını yazmıştım.
  burak elmasa haksızlık ettiğimi farkettim.
  çünkü burak elmas kötü bir başkan da olsa galatasaray'lı olduğu konusunda kimsenin şüphesi dahi olmayan bir kişi.
  yönetememiştir, vaadlerini yerine getirememiştir, fatih terim ile çalışacağım deyip ilk fırsatta iktidara hocayı satmıştır.
  ama neticede galatasaraylıdır. bu konuda kimsenin şüphesi yoktur.
  dursun aydın özbek'in beşiktaşlı eşi, hala kulüp üyesidir.
  ahmet ocaklı dursun aydın özbek döneminin sicil kurulunda yer alan bir ismiydi.
  dursun aydın özbek'in ilk başkanlığı galatasaray'a hiçbir şey katmamış aksine kendi otellerinin bilirneirliği artmıştır.
  buna rağmen durmadan galatasaray'a zarar vermiş, riva ve florya'yı yok pahasına elden çıkarmaya çalışmıştır.
  her başkanın iyi kötü yanları olmüştur.
  unutmayalım felipe melo'yu dursun göndermiştir, sneijder'i dursun göndermiştir, podovski kendi kendini galatasaray'a getirmiş ama dursun göndermiştir.
  kendisiyle uyumlu çalışan cüneyt tanmanı zor durumda bırakmış, kendisine kalkan olduğu için bizim şimşeklerimizi üstüne çeken hamza hamzaoğlu'nu harcamış, fatih işbecer bunun yönetiminden birileri zenginleşirken galatasaray fakirleşmiş diye istifa etmiş.
  daha söyleyecek çok şey var ama.
  kendisini galatasaray başkanı olarak görmektense aziz yıldırım'ı başkan olarak galatasaray'ın başında görmeyi tercih ederim.
  tecrübeyse onda da var. hatta daha da tecrübeli, cv'si daha başarılı.
  aziz yıldırım da galatasaraylı değil,
  en azından aşikar olarak biliyoruz.
 • 8106
  çok yüksek ihtimalle yeni başkanımız olacak kişi. allah galatasaray'ı korusun, sonumuz hiç iyi olmayacak. bu ekonomik dar boğazda, bu kur farkıyla tabuta girme ihtimalimiz epey yüksek. fatih terim yeniden gelecek diye gündem yapılıyor bir yandan... daha ortada hiçbir şey yokken bile olası başarısızlıkta dursun özbek şimdiden suçlu ilan edilmiş.. gerçekten inanılmaz bir motivasyon bu durum.
 • 8108
  ünal aysal'dan beri gördüğüm en güçlü liste ile aday olan başkan adayıdır.

  içerisi resmen şampiyonlar ligi gibi, bu listenin seçilememesinin tek sebebi dursun özbek yönetimindeki eski travmatik günler olur onun dışında rekora yakın oyla seçilmelerini bekliyorum.

  dursun özbek'in listesi:

  metin öztürk
  cemal özgörkey
  erden timur
  tarık taşar
  rıza morova
  ismail sarıkaya
  ibrahim hatipoğlu
  reşit sinanlı
  ali yüce
  bora ismail bahçetepe
  dikran gülmezgil
  kayhan berberoğlu
  mehmet göçmen
  eray yazgan

  kaynak: ajansspor
 • 8111
  hakkındaki düşüncelerimi uzun uzun yazmayacağım. her galatasaraylı gibi ben de kendisinden nefret ederim ve bana göre galatasaray tarihinin burak elmas'tan sonraki en kötü başkanıdır. ancak kendisine verilen listeye burun kıvırmak gibi bir lüksümüz yok. zor bir dönemden geçiyoruz ve önümüzde bol ödeme ile dolu bir yaz var. bu şartlarda kendisine verilen maddi gücü yüksek yönetim listesine galatasaray'ın her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. çünkü eşref hamamcıoğlu ve ekibinin ne maddi gücü var ne de herhangi bir şey vaat ediyorlar.
 • 8112
  ergin hocam’ı galatasaray’dan koparan, kalbi kötü, insanlığı kötü insan. he galatasaray için yaptığı bu kötülük, çok sevdiğim hocamın kariyerine inanılmaz pozitif yansıdı. çünkü galatasaray sevgisi nedeniyle para dahi almadan çalışmayı kafaya koymuştu. bizde kalsa belki de şu an bu başarılara ulaşamayacaktı.

  karma mı dersiniz, adalet mi dersiniz ne dersiniz bilmiyorum ama galatasaray ve ergin ataman’a yapılmaya çalışılan kötülük en azından hocam için olumlu anlamda bir dönüm noktası oldu.
 • 8113
  yapmis oldugu liste uzerinden taraftara sirin gosterilmeye calisilan, tarihin en kotu ve zamaninda bu camiaya acik bir sekilde ihanet etmis eski baskanidir.

  yapmis oldugu listeyi bir arada tutamayacak olan, 4 ay icerisinde parcalanmalarin meydana gelecegi ve bizim gene kardesi ve yigeni ile beraber olusturacagi bermuda seytan ucgenine maruz birakacak baskan adayidir. umarim yanilirim.
 • 8115
  geçmiş başkanlığı döneminde don değiştirir gibi yönetici değiştiren kendisi değilmiş gibi yönetici listesi üzerinden övülen şahıs. şunun şurasında 5 sene önceki olayları bile hatırlamıyoruz, delirmemek elde değil.

  dursun özbek hz. mehdiyle beraber yola çıksa ilk sıkıştığı anda mehdi'yi kovup yaptığı bütün kötü işleri ona yıkarak sıyrılmaya çalışır, yerine tel maşa bir adam bulup getirir. sonra yaşlı kulüp üyelerine bedava yeme içme otelde konaklama hediyeleri vererek bir sonraki dönemde de başkan olmaya çalışır. bu adama güvenmenin teknik olarak hangi zeka seviyesine denk geldiğini söylediğim entryler silindiği için detay veremiyorum fakat siz vermişim varsayın.