resim
Domènec Torrent Font
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:59
Uyruk:İspanya
 • 3086
  2021-22 sezonunda ligde çıktığı maçlarda 25 puan toplarken, aynı fikstürden fatih terim 24 puan almış. bir yanda dört senedir aralıksız takımın başında olup, kadrodaki tüm oyuncuların bizzat kendisi döneminde alındığı ve yalnızca son transfer döneminde 25 milyon euro harcamış teknik direktörümüz, bir yanda ise sezonun ortasında bilmediği ülkeye gelip üç tane bedelsiz transfer yaptırabilen teknik adam. ama soran olursa bu sezonu torrent mahvetti.

  en bittiğim argüman da hoca kalsa ikinci yarıda daha iyi olurduk.. bu mantıkla belki torrent sene başında 25 milyon euro harcayıp kendi takımını kursa ilk yarı sonuna 10. sırada da olmazdık sanki. biri de çıkıp sorgulamıyor ilk yarıları niye hep çöpe atıyoruz, sonra ikinci yarı hedefe ulaşıcaz diye bir tarafımızı yırtıyoruz, yumurta kapıya dayanana kadar uyku futbolundan neden vazgeçmiyoruz diye.

  torrent bana göre iddiamızın kalmadığı noktada gençlerin ve kulübün yatırım yaptığı oyuncuların yüzüne bakmayıp kulüpte herhangi bir geleceği olmayan oyuncularla oynamaya devam etiği noktada kendi ipini çekti. camianın bir resete, yeni bir rüzgara ihtiyacı var, o nedenle devam edilmemeli, burası bence net. ancak insanların içindeki öfkeyi böyle adaletsizce kanalize etmesi maalesef hem bizim taraftarın hem de genel türk insanının önemli bir problemi. neyse ki bu dediğim kesim çoğunluk değil, pek çok aklı başlında insan sezonun neden mahvolduğunun farkında.
 • 3088
  sezon içerisinde kendisini çok destekledim. takıma ufak tefek dokunuşlar yaptığına inanıyorum ama ligi 13. bitirmemiz ciddi başarısızlıktır. nuri şahin ve ismail kartal örnekleri sonrası ise takımı yukarı taşıyamamış olması kabul edilebilir değil. gelecek sezon da devam etmesi gerektiğini düşünüyordum ancak şu an nötr duruma geldim. gitse de kalsa da farketmez benim için artık.
 • 3091
  galatasaray'ın mevcut teknik direktörü. ne kadar daha bu pozisyonda kalır çok belirsiz.
  kendi adıma sezon sonunu beklemiştim, aldığı puanın çok önemi yok benim için. ama oyun olarak hala takımda gelişim yok, terim'de de böyleydi kendisinde de böyle.

  taraftarla ilişkisi gergin, destek alması çok zor. kalacaksa sezona süper girmeli, yoksa kısa sürede göndermek zorunda kalabilir yeni yönetim. mali durumlara göre imkanımız varsa daha taze, taraftara heyecan verebilecek bir ismi tercih ederim şahsen. düzgün bir yapı olmadan ise işimizin her türlü zor olduğunu düşünüyorum. hakkımızda hayırlısı.
 • 3094
  önümüzde kulübümüzün geleceğini belirleyecek bir seçim var. basında yer aldığı gibi kendisinin elindeki önümüzdeki yılın planlaması nasıl olursa olsun, teknik adam olarak kendisiyle başlama niyetinde olan başkan adayı seçimi net bir şekilde kaybeder. kendisiyle devam düşüncesinde olan yönetim zaten kulübe bir şey katamayacağını baştan belli edeceği için ismini zikretmek kaybetmeyle eşdeğer an itibariyle.
 • 3095
  ilk maçlarında aldığı kötü sonuçlardan dolayı kısa sürede kesin yargıda bulunmadım, birkaç maçta hoca olup olmadığına karar verecek kadar donanımlı değilim fakat 4 aydır takımın başında ve değerlendirmek için yeterli bir zaman. torrent'in teknik direktörlüğünde takımda oyun olarak bir gelişme göremedik, hücum ve savunma anlamında bir kimlik oluşturulamadı. şu oyuncuya seviye atlattı, bu oyuncu daha faydalı oynuyor diyebileceğimiz tek oyuncu olmadı. genel olarak verim alamadı. iç saha maçlarında maçın bazı bölümlerinde iyi işler gördük fakat istikrarlı olmadı, saman alevi oldu. fiziksel olarak bir gelişme göremiyorum, bu ağırlıklı olarak yaz kampına bağlıdır. fiziksel yoğunluğu yüksek bir takım değiliz ama tempo yapamayan ağır bir takım hiç değiliz.
  oyuncu iletişimi konusunda ışık alamadım. oyuncularla arası sorunlu olduğunu düşünmüyorum, iyi bir insana benziyor oyuncular genelde röportajlarda saygı duyduklarını belirtiyor fakat bunların hiçbiri oyuncu iletişimi konusunda meziyetli olduğuna örnek değildir. oyuncuları etkileyebildiğini zannetmiyorum.
  gelecek sezonu haketmesi için önce bu kadroyla birşeyler göstermesi gerekiyordu. bu sezon hertha berlin tayfun korkut'u sezon ortasında getirdi 14 maç sonra sonuçlar gelmeyince, oyun olarak birşeyler değişmeyince gönderdiler. olmayınca olmuyor, torrent'le 20 maç hiç az değil. sonuç itibarıyla sınıfta kalmış bir teknik direktör.