• 14
  2020-2021 sezonu için büyük ihtimalle yine verimli olmayacak transferlerdir. 26 aralık 2020 tarihinde yapılacak seçimin minimum 3 ay ertelenmesi dolayısıyla, devre arasına mustafa cengiz yönetimi ile gireceğiz. umarım falcao'yu göndermeyi becerip 3 senedir beceremedikleri forvet transferi konusunu halledebilirler. bunun yanında orta saha transferi de şart. düşüncelerim yapılacak transferlerden yararlanamayacağımız yönünde. yine.
 • 15
  mustafa cengiz yönetiminin akıbetini belirleyecek transfer dönemi olacaktır.

  zira seçimli olağan genel kurul ertelendi. bu saatten sonra olması da mucizedir. mayıs ayında olağan seçim var.

  2020-21 sezonu devre arası transferi yönetim için çok kritik. para yok ancak yapılması gereken hamleler var.
  fatih hoca nasılsa her zamanki gibi ocak ayına kadar gemiyi bir şekilde limana yanaştıracaktır. hocanın istediği şekilde takviyeler yapılırsa (fb gibi) şampiyonluk yolunda ilerleyebiliriz. bu da yönetime zaman kazandırır. ki kanımca da yanlış olan bu hamleyi yapacaklar.
 • 16
  hepimizin malumu olan olağan şüpheliler :henry onyekuru, jean michel seri, mario lemina ve kulübünde mutsuz olan kim varsa. mübarek futbol takımı değil rehabilitasyon merkezi gibiyiz. kulübünde süre mi bulamıyorsun, teknik direktörünle aran mı bozuk, yüksek maaşın yüzünden elden çıkarılmak mı isteniyorsun? tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası burada.
 • 17
  mümkünse potansiyeli olan ucuz transferler dışında başka bir transfer yapmamamız gereken dönem. euro bu haldeyken şampiyonlar ligi geliri yokken, stad geliri forma geliri gibi gelirler dipteyken öyle çok oyuncu almaya çalışmayalım, zaten alamayız da. fenerbahçe gibi kuralları sallamama gibi bir şey de yapamayacağımıza göre oturup fırsat transferleri kollamak en mantıklı şey.