resim
Burak Yılmaz
Takım:Fortuna Sittard
Mevki:Santrfor
Yaş:37
Boy:1.88
Uyruk:Türkiye
 • 14126
  furbol hayatının sonlarında olan eskinin kralı. yalnız futbol sonrasi biraz gündemde kaldiktan sonra kaybolacagini düşünüyorum. futbol ikliminde kendisini herhangi bir yere konumlandiramiyorum. ne hocalik ne yöneticilik.

  herhangi bir yere konumlanamayinca belki menejerlik dener en fazla o şekilde futbol camiasi icinde yer alir onun dışında eski bir futbolcu olarak kalacaktır.
 • 14127
  son açıklamaları ile iyice saçmalamış. diyor ki; "kontrat imzalamıyor diye oynatmıyorlar bazı oyuncuları, 3 istiyorsa 4 vereceksin tutacaksın takımda. sen gidip 3 isterken 1 veririm diyorsun".

  saçma olan bu açıklaması değil aslında. bir fikirdir, doğrusu yanlışı tartışılır. ama olaya bakış açısı son derece profesyonelce. yani bizim evladımız, oğlumuz vs mevzuları yok, kim ne hakediyorsa o verilmeli diyor. iyi güzel.

  e kardeşim konu para olunca diyorsunuz ki biz profesyoneliz, ne hakediyorsak onu alacağız, öyle kulübün evladı, bu vatanın evladı ayakları sökmez diyorsun. sonra gelip sana yabancı sınırı diyorlar desene o zaman "banene kardeşim, kim oynarsa oynasın, yabancısı yerlisi beni ilgilendirmez, ben profesyonelim, paramı alırım, performansımı veririm, gerisi beni alakadar etmez". diyemez ama. bunu demesi için bu muhakemeyi kurması lazım ki basic muhakeme bu. 60 iq falan yeterli.
 • 14128
  espn hollanda’ya röportaj veren topçu. ama ama ama başka bir şey yok. dünyanın en haklı adamı. arda gibi aynı. 2 ayda hollanda’yı karıştırdı. 11i kendisi yapıyor, hocayla tartışma, oyunculara cebinden prim verme haberleri çıkmıştı. hepsini yalanlamış sadece otobüste hocayla tartıştığı doğruymuş. top toplayıcı çocuğun elinden sertçe topu alması anormal değilmiş ama çocuğun gülmesi konuşulmalıymış vs vs. yine haksız olduğu konu yok. dünyanın en haklı adamı.

  https://youtu.be/AlAehB2hZAk
App Store'dan indirin Google Play'den alın