• 4002
  taraftarları sırf iyi oldukları dönemi dahil ederek "son 17 maçta, son 3 yıl 2 ay 11 günde şu kadar galibiyet aldık. galatasaray şu kadar aldı" gibi avrupa maçlarındaki galibiyet sayılarını vererek bomboş algı yapmayı çok seviyordu. hazır yeri gelmişken bir tane de en boşundan ben yapayım.

  https://gss.gs/erm.png

  geçtiğimiz 3 seneyi kapsayan son 10 maçlık avrupa karnesinde yukarıda görüldüğü üzere 1 galibiyet, 1 beraberlik, 8 mağlubiyet yazmakta.

  galatasaray'ımızın son 10 maçlık karnesine bakmak isterseniz de tablo aşağıdaki şekilde.

  https://gss.gs/7oV.png

  5 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.

  ulan utanmadan bir de bizi şampiyonlar liginde temsil ediyorsunuz. bırakın bari hak eden temsil etsin. yani insanda biraz utanma olur. ülke puanını berbat ettiniz. beceremeyecekseniz bari çekilin beceren gitsin avrupa'ya nedir bu ya?

  tinerci mode off. *
 • 4003
  28 eylül 2021 ajax beşiktaş maçında 17 yaşında stoplerlerle ajax deplasmanına çıkıyorlar diye gereksiz yere övülen takım.

  banane kardeşim, bu yaş ortalamasına böyle tempolu futbol oynamaya kalkarsan baldır bacak eline alırsın. gayet normal. bir de bunun için takdir mi bekliyorsun?

  mecburiyetten çoluk çocuk oynatmak zorunda kalacak kadar plansız bir kadro yapılanmasına sahip olup bir de helal olsun bekliyorlar.

  küçük takımsın beşiktaş.
 • 4005
  benim tuttuğum futbol takımı şampiyonlar ligi için 2 sene önce bazı yıldızlar transfer etmiş, o yıldızların bazıları sakatlanıp cl maçlarında oynamamıştı. 1 farklı yenildiği maçlarda takım için ''yenildi ama iyi mücadele etti, ezilmedi'' falan deniyordu. tanıdık senaryo yaşayan takım.

  avrupa ile ilgili de şunu söylemek isterim ki; 10 yıl önce 3 büyükler uefa'da lazio, frankfurt, ajax, benfica falan yakalayınca tokatlardı. real'i chelsea'yi manu'yu falan da bazen yenerdik. şimdi lazio galibiyeti devrim, dortmund+ ajax 0 puan olsun mücadele ettik oldu. makas açıldı da makasın öndeki kolu mu çok ileri gitti arkadaki kol mu geri gitti ben anlamadım. paris'le falan makas açılsın da, bizim rio ave'yi st janson'u hajduk split'i ezemediğimiz kadar ajax bizi ezince ''helal be çocuklar'' demek... ben çok anlamıyorum. kim bu makas?