• 3551
  son 6 haftada 2 galibiyet alabilmiş futbol takımı. insan gerçekten hayret ediyor böyle bir istatistiğe sahip rakibimizle nasıl hala aramızda 7 puan var. son 7-8 haftadır biz ne yapmışız yahu.

  yarın galip gelsek dahi 1 maç daha puan kaybı hakları artı bizim maçta beraberlik hakkını ceplerine koyuyorlar. daha fenerin aradan sıyrılma ihtimalini falan katmıyorum.

  kalan haftalarda tek maç dahi puan kaybı lüksümüz yok maalesef.

  (bkz: süper lig 2020-2021 sezonu)
 • 3552
  (bkz: süper lig 2020-2021 sezonu)

  kalan 6 maçta 15 puan alırlarsa rakiplerin ne yaptığına bakmadan şampiyon olacaklar. yani bizim maçta yenilseler bile bu senaryo tutuyor.

  ayrıca ben galatasaray ve beşiktaş'ın 9 mayıstaki derbi sonrasında son 2 haftada puan bırakacağını sanmıyorum. yani önümüzdeki 3 hafta kritik.

  galatasaray kazanarak gitmek zorunda başka bir çıkış yolu yok. hepsini kazanmamız lazım.

  beşiktaş kayseri-rize-hatay üçlüsünden birinde puan bırakmalı. dediğim gibi son 2 hafta puan vermezler, zaten iddiasız karagümrük ve göztepe rakipleri. tabi tersi de olabilir ben kendi fikirimi söylüyorum hepsi bu.

  feneri bilmece gibi. nerede puan bırakacağı nerede kazanacağı belirsiz. ama onlar da en az 1 maçta puan bırakmalı. 3 kere son anda şampiyonluk kaçıran ki 2 tanesinde son haftaya lider girdilerdi, bir sürü final kaybeden loser bir camia. gidip son hafta kayseri'ye de puan bırakabilirler.
 • 3553
  bir maç daha fire vermesi gereken takım. yoksa yakalamak istediğimiz seri hiç bir işe yaramayacaktır. peki bizim maça kadar fire verirler mi? paniklemiş, hücum hatları dağılmış bir beşiktaş mutlaka verecektir. yeterki biz kazanalım!
  rakipleri;
  kayseri
  rize
  hatay
  bu 3 takımında bir hedefi var. ışleri cidden zor. aynı şey tabii ki fenerbahçe içinde geçerli. onlarında bir fire vermesi şart.
 • 3556
  sezonun sonu yaklaştıkça yavaş yavaş cortlamaya başladılar. tamam hızlı oynuyorlar, baskılı oynuyorlar falan filan ama bizim başımıza ocak ve nisan aylarında olmak üzere iki kez gelen takımın yarısının oynayamaması gibi bir durumla hiç karşılaşmamışlardı. yaklaşık 40 maçı aynı 11le oynayamazsın bir noktada sakatlıklar başlamalıydı zaten ve yavaş yavaş oyuncular sos vermeye başladı.

  gerçi türkiye futbol ligini izleyen herkes abubakarın bu maçı bitiremeyeceğini az çok tahmin etmiştir. hiç sekmez, sakatlıktan erken döndürülen topçular daha kötü bir sakatlıkla takımı uzun süre yalnız bırakır.

  https://gss.gs/6D5.png
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!