resim
Aytaç Kara
Takım:Galatasaray
Mevki:Önlibero
Yaş:28
Boy:1.88
Uyruk:Türkiye
 • 539
  bu arkadaşımız galatasaray topçusu olamaz. illa olacaksa türkiye kupası maçlarında oynayabilir, hazırlık maçlarında oynayabilir(kendisini başka takımlara göstersin ki bizde kurtulalım). elimizde futbolcu olmaz sakat olur 3 yerli oynatmak zorunda kalırız o zaman olabilir ama hep olabilir hep bir şey olmazsa olur zorunluluktan yani.yoksa bu adam oyuna girip bize bir katkı sağlayamaz. 3-5 gün sonra oyuna girer bir iki pas verir etrafta ooo aytaç'ı gördünüz mü? neyi göreceğiz ki?

  yazın hazırlık maçında frikikten gol attı( yanlış hatırlamıyorsam baraja ya da defanstan birine çarpıp girmişti), sosyal medya da aytaç yeni selçuk inan mı olacak denildi. selçuk'un kılı olamaz.

  biz trabzon maçında onu bize dinamizm katsın diye alıyoruz yedline destek olsun istiyoruz ama maalesef vasat bile diyemiyorum.

  bu adam tecrübesiyle gidip anadolu takımlarında oynayacak, kesinlikle galatasaray'ın topçusu olamaz.
  fatih terim'de inat vardır biz buraya bu adamla ilgili ne yazarsak yazalım o bildiğini okuyacağı için değişen bir şey olmayacaktır. örnekleri mevcut babel, emre mor, bir dönem emre akbaba....

  velhasıl kelam, bu arkadaşımıza da bence bi süre katlanmak durumundayız. bana göre ağzıyla kuş tutsa yine de galatasaray'da oynayacak kalitede bir futbolcu değil.

  (bkz: 12 eylül 2021 trabzonspor galatasaray maçı)
 • 540
  son 20 dakika oyunu tutma adına kullanabilecğin bir oyuncuyu, adeta kurtarıcı olarak ikinici yarı başında oyuna alırsan, o da berbat gözükür. açıkçası bizim seviyemizde olmadığını düşünsem de, ligde çoğu maçta maçın özellikle son 20 dakikasında diriliği arttırmak için kullanılması görüşündeyim.

  (bkz: 12 eylül 2021 trabzonspor galatasaray maçı)
 • 541
  tamam galatasaray seviyesi değil de seviyesi ne bu çocuğun ptt 1.lig mi ?
  geçmiş senelerde hem kasımpaşa hem malatyaspor formaları giyerken ben her zaman sertliğini ve mücadelesini beğenirdim.
  onu galatasaray'a getiren de bu oldu zaten.

  beklentilerimizi yanlış ayarladığımız bir oyuncu oldu, evet trabzon maçında çok kötü oynadı ama o kadar da kötü bir oyuncu değil muhakkak işimize yarayacak maçlarda oynayacak sezon içinde, lütfen daha yapıcı olalım.
 • 543
  aytaç kara çok acımasız bir saldırı altında. hazırlık maçlarının yıldızıydı ve kasımpaşa’da gösterdiği başarı sonucu transfer oldu bize. biraz sabır diyorum.

  avrupa, lig, kupa maçları ve üç günde bir maçın oynanacağı haftalar. lazio maçı sonrası hafta sonu lig, hafta ortası tekrar lig maçı. ondan sonraki hafta sonu lig, hafta arası tekrar avrupa maçı, üç gün sonra yine lig. yani on sekiz günde tamı tamına altı maç oynayacağız. oyuncularımızın fizik kondisyon ve motivasyonlarının düşük olduğunu da biliyoruz. bırakın her futbolcumuz süre alsın, maç ritmini yakalasın, maç kondisyonunu artırsın.

  on sekiz günde altı maçı kaldıracak hangi takım var. bu süreçte fbjk’nin çakılacağını düşünüyorum. çünkü yaşlı kadrolara sahipler. trabzonspor için de aynı şey geçerli. avrupa kupası maçları olsaydı en büyük zararı onlar görecekti. şimdi bile dört lig maçını üst üste çıkaramayacak çok oyuncuları var.