• 863
    bu sezon la ligada 18 maçta 47 puan toplayan takım. real'in 7, barcelona'nın 10 puan önündeler ve bu ikiliye göre bir maçları da eksik.

    attıkları gol 36, yedikleri ise sadece ama sadece 8. inanılmaz bir şey bu. iç sahada 10 maçta 9g1b performansları var ve sadece 3 gol yemişler, oha!

    simeone'ye 2. la liga şampiyonluğu çok yakışır, saçmalamazlarsa en büyük favori kendileri çünkü kötü yönetilen, takım olma sorunları yaşayan bir barca ve fazlasıyla doymuş bir takım olan real rakipleri. başka da yok.
  • 864
    simeone ile iki kez şampiyonlar ligi finali görüp ikisini de real'e kaybetmeleri üzücü. en azından bir tanesini almalarını isterdim. oynadıkları futbol zevk vermiyor(-du, şu an takip etmiyorum) ama en azından 1 tane cl kupası kazanmayı hak etmişlerdi. belki bir gün alırlar. bu sene bayern'in de geçen seneye nazaran sorunlarının olduğu düşünülürse neden olmasın? açıkçası şu an en sağlam performans gösteren ekiplerden birisi gibi gözüküyorlar. neredeyse bütün takımlarda sıkıntılar mevcut. atletico madrid için fırsat senesi olabilir.