resim
Arda Turan
Takım:Galatasaray
Mevki:Sol Kanat
Yaş:34
Boy:1.77
Uyruk:Türkiye
  • 20373
    altyapı futbolcularımızla sözleşme uzatmak için bir yerimizi yırttığımız şu dönemde, daha 20li yaşlarda aziz yıldırım gibi baskın bir karakterin astronomik tekliflerine bile dönüp bakmaması ve bu sayede türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en kariyerli futbolcusu olmayı başarması ile akla gelen futbolcu.

    diğer tarafta galatasaray tarafından yetiştirilip hukuksal bedel dışında kuruş kazandırmadan kaçıp giden menajer kucağındakilerin 19 yaşında gittikleri yerin b takımında hala bir dakika bile süre alamama durumu söz konusu.

    altyapıdakiler bunlardan gereken dersi çıkarıp kararlarını ona göre verirler diye umuyorum. her defasında dediğimi yine tekrarlıyorum ben galatasaraylıyım ve galatasaray'ı satıp giden kim olursa olsun en kısa sürede futbol piyasasından silinmesini bütün kalbimle diliyorum.
  • 20374
    babam dediği adamın ayağını kaydırmaya yeltenmiş bir karakter. galatasaray'a trilyon dolar kazandırsa kaç yazar. kendisinden her şeyi beklerim. öyle bir karakter çünkü. terim'in affetmesi de bir şeyi değiştirmez. hani diyor ya beni sadece terim affedebilir diye. kendisini yaradan bile affetse, babam dediği adamın ayağını kaydırmaya yeltenmiş bir karakter olduğu gerçeği hiçbir zaman değişmeyecektir. hani gençliği terim'in gençliğine benziyormuş(!) ya, terim'in metin oktay'ın ayağını kaydırmaya yeltenmesi gibi bir vukuatı gözlerinizin önüne getirin. varsın kendisini örnek almayan çocuklar piyasadan silinsin. en nihayetinde kendisi de ayağını kaydırmaya yeltendiği adam olmasa bir hiç olmuştu. bu utanç da ona yeter. isterse yaradan affetsin.