• 19477
  silahla hastanede gerçekleştirdiği olay yüzünden, ceza almış fakat taciz suçlamasından beraat etmişti. beraat kararı bozulmuş, ya mahkeme kararında direnecek ya da ceza verecek, bu seferde arda itiraz edecek. futbol hayatının sonunda kesinleşmiş bir karar çıkar. yalnız bu haberde ki taciz olayı sözlü mü fiziksel mi onu bilmiyorum. hatırladığım tek şey, evli olmasaydım seni kaçırmazdim lafı. bunu dedikten sonra devamı var mı, arda söz söylemeye devam etmiş mi bilmiyorum. bir kadına bu lafı etmek tacize girer mi emin değilim. fiziksel bir hareket ya da sözlü olarak cinsel bir vurgu yapılmadığı surece, ısrarlı bir takip yoksa taciz olmaz diye düşünüyorum.
 • 19478
  bu başlığa iyi veya kötü bir şey yazmamaya karar vermiştim.

  tekrar yargılanacak olmasının galatasaray'da iyi performans göstermesiyle doğrudan payı var. çok garip bir dönemden geçiyoruz. yönetimin çaresizliği ve yeni yönetimin yakın zamanda gelmeyecek oluşu iştahlarını kabartıyor heriflerin. belli ki birileri tüm gücüyle üzerimize geliyor. eğer ibfk'da devam etseydi karar bozulmazdı. imkanı yok. taraftar kenetlenemiyor. sportif başarı yok çünkü. her taraftan saldırıyorlar.

  çocuk adam iyice bel altı vurmaya başladı. bakalım bu işin sonunda camia olarak ayakta kalabilecek miyiz?
 • 19479
  ilk derece mahkemesinin kararının bozulmasının galatasarayda oynamasıyla veyahutta iyi performans göstermesi ile hiçbir alakası yok, katılan sıfatında bulunan özlem şahin’in istinaf kanun yoluna başvurması üzerine istanbul bölge adliye mahkemesi’nin incelemesinde tanık beyanları alınmadan karar verilmesi nedeniyle usuli işlem eksikliği bulunduğu tespit edilmiş ilgili kararı kaldırılmış durumda. yani bu olayda sanığın adının adının arda turan, emre belezoğlu veya semiramis pekkan olmasının hiçbir farkı yok. ayrıca mahkemenin tanık anlatımlarını dinledikten sonra tekrar beraat kararı vereceği de açık. müsterih olun kadıköy kalemlerinin yazılarına itibar etmeyin renktaşlar.

  edit: imla