• 92
  35 yaşında kritik hatalar yapan donk’un bile gerisinde olan stoperdir, bu bir. çok süperdi de göztepe bu yaşta neden kendisinden vazgeçti, bu iki. milli takıma seçildi diye de her futbolcu iyidir diye bir şey yok, bu üç. bedava diye de her oyuncuyu takıma doluşturmak sadece kaliteyi düşürür, bu da dört.
  bu arada merak edip baktım, alparslan’ın oynadığı göztepe tandemi bu sezon küme düşen 4 takımdan ve çaykur rizespor’dan sonra en çok gol yiyen defans hattıymış. geçiniz.
 • 93
  beşiktaş maçında inanılmaz amatör bir hareket ile penaltıya sebep olmuş ve oyun olarak da önde götürdükleri maçın ellerinden gitmesine ve bizim de şampiyonluğu kaybetmemize sebep olmuştur. oyuncuyu alıcı gözle hiç izlemedim ancak o amatör penaltıyı yaptıran bir oyuncunun galatasaray'da ki herhangi bir x stoperden daha iyi olmasına ihtimal vermiyorum. olur da beşiktaş'a imza atarsa da çok farklı şeyler düşünürüm.
 • 96
  beğenmeyenler sanırım 2 senedir ya gedson’un kariyerinde ilk ve tek stoper olarak oynadığı takımın galatasaray olduğunu unutuyor ya da geçen sene taylan ve emin’in stoper oynadığını. neyin lüksünde olduğumuzu anlamıyorum. kulübünde sözleşmeli 19 oyuncu var as sağ stoperin belli değil ama onu her şartta yedekleyebilecek hatta 6 numarayı da yedekleyebilecek, senede 10 maça çıkacak adamın bonservissiz gelmesine karşılar. her transfer maliyetli olamaz, her transfer direk 11 nokta transferi olamaz.

  emin bayram’cılar gelmeden yazayım. kendisine verilen paraya emin orayı yedekler diyenler, emin’in 2 sene boyunca en az 50 kompetetif maça çıkması lazım ki ilerde gs stoperi olarak şansı olabilsin. yoksa senede 3 maçla tam gelişme döneminde kendisine en büyük sekteyi vururuz.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!