• 4
  amerika asıllı kentucky doğumlu, polonyalı basketbolcu, şutör guard.

  2015-16 sezonunda ülkemizde banvitspor formasıyla da boy gösterdi. bir süre fransa'da oynadıktan sonra ispanya'ya transfer oldu. bir süredir de gran canariaforması giyiyor. istastiklerine baktığınızda ne kadar verimli olduğunu görebiliyorsunuz.

  basketbolun içinde olup, basketbolu bilen isimlerden biri. bu açıdan da kendisine saygı duyulması gerekir. malum basketboldan anlamayıp ama bir şekilde içinde olan, hatta basketbolcu olanlar bile var!

  kaliteli bir isim kendisi, ben kendisini ilk kez 2016'da bandırma'da oynanan banvit-bilbao müsabakasında izlemiştim. bugün bir kaç saat sonra gran canaria eurocup maçı için ankara'da telekom ile oynayacak, gran canaria iyi takımlardan biri.

  bugün türk telekom basketbol takımı- gran canaria mücadelesinde kendisini bir kez daha izleme şansına sahip olucam, maça saatler kaldı.

  entrymizi 2016'da oynanan türkiye kupası maçında bize potamıza gönderdiği ve elendiğimiz 3'lük ile sonlandıralım buyrun; burda 01.38'den sonra izleyebilirsiniz.

  https://www.youtube.com/watch?v=rDqwqL97Z1s

  not: galatasaray erkek basketbol takımı ile gerçekten ciddi ciddi ilgilenen, basketbol takımını düşünen birileri varsa, kendileri gelemese de ankara'daki arkadaşlarını tanıdıklarını aj slaughter izlemek için filan gönderebilirler, benden yönetime tavsiye!.. en azından gözleri bu akşam salonda basketbol oynayan birilerini görür.
App Store'dan indirin Google Play'den alın