• 2
    19.00'da başlayacak olan maç. fenerbahçeli taraftarlar, twitter'da #sivasmaçısaatinideğiştir etiketi ile maçın saatini eleştiriyor. aynı şekilde ekşi'de de bu konu gündemde.

    11 ocak 2021 erzurumspor fenerbahçe maçını saat 16.00'da oynandıktan sonra ali koç çıkıp, ''maç saatleriyle ilgili bazı kulüpler de serzenişte bulunuyor. doğrudur. ama bizim bir talebimiz olmayacak'' şeklinde şov yapmıştı. ama demek sivas'ın soğuğu, erzurum'a göre daha fazla ki böyle bir talepte bulunuyorlar. sözlükteki bu çıkışın, twitter'daki bu etiketin fenerbahçe yönetiminin organizasyonu ile olduğunu anlamak için 3 iq yeterli zira.

    iki sene önce erzurum maçında biz aynı talepte bulununca, tff kabul etmeyip, maçı akşam oynatmıştı. bu maçla ilgili tff'nin alacağı kararı merakla bekliyorum. maç kaçta oynanırsa oynansın, şunu anlamak gerekiyor ki; fenerbahçe bu sezon şampiyon olmak için saha içi - dışı, legal - illegal her şeyi yapıyor. hükümet desteğinden tutun, pfdk'nın desteğine, oradan bein ve tff ile suni kavgalar çıkararak, taraftarı konsolide etmeye, düşman yaratıp, milleti tetikte tutmaya kadar her şeyi deniyorlar.

    olsun, denesinler. bu firavunlarla ilgili, zamanında fatih hoca'nın söylediği güzel bir sözü var;

    https://www.youtube.com/watch?v=cDzYaVX9Y_g