2020-2021 Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi 5. Hafta Karşılaşması
14:00 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
45 - 102
  • 1
    samsun mustafa dağıstanlı spor salonu'nda oynanacak olan kadınlar basketbol süper ligi 5. hafta karşılaşması. saat 14:00'te başlayıp youtube üzerinden yayınlanacak.

    onun dışında fazla bir analize gerek yok. rakip 33 maçtır kazanamıyor ligde. 2019 ocak ayında aldıkları son galibiyetlerinden bugüne neredeyse 2 takvim yılı geçti. geçen sezon oynanan bölümde 21 maçta 21 mağlubiyetleri var, ancak federasyon kararıyla kümede kaldılar. daha önceki 2 sezonda da sondan 2. sırada yer aldılar ancak ligden çekilen takımlar sayesinde bir takım küme düşünce kalmayı başardılar.
  • 2
    çok uzun yıllardır basketbol izlerim. 3. lig maçından dünya kupası final maçına kadar bir sürü basketbol maçına gittim. çok daha fazlasını televizyondan ya da internet üzerinden izledim. ben hayatımda, profesyonel anlamda bu kadar kötü bir takım izlemedim. en son 12-13 yıl önce liselerin kadın takımlarının maçlarında görmüştüm bu seviyeyi. orada da bazı takımlar çıkaracak oyuncu bulamıyordu, basketbolu çok iyi bilmeden mecburiyetten oynuyorlardı da ondan böyleydi. üzücü bir durum tabi.

    neyse, maçı 45-102 kazandık. 12 oyuncumuz da sayı buldu. mercedes russell ilk kez formamızı giydi. melisa eroğlu da daha önceki 13 saniyeyi saymazsak ilk kez süre buldu ve 7 sayı kaydetti.