• 1
  covid-19 dolayisiyla ciddi bir indirim beklenen sezonluk biletlerdir.
  sadece bizde degil, butun takimlarda benzer bir indirim muhtemel gorunmekteymis. zaten su durumda kim kombine alir/yeniler muamma. cunku seneye kac mac seyircili oynanacak, virusun akibeti ne olacak, tekrar vaka sayisi artar ve lig ertelenirse ne olacak gibi soru isaretleri cok.
  ben ne olursa olsun, kombinemi yenileyecegim. isterse butun maclar seyircisiz oynansin. renkdaslarimizin da sponsorsuz gecen su donemde kulube destek olacaklarindan eminim.

  heyhat...gecen sene bu zamanlarda fiyatlarin aciklanmasini sabirsizlikla bekliyorduk.
 • 3
  2019-2020 sezonunda kombine kart sahiplerine ekstra indirim yapılması gereken biletlerdir.
  açıkcası kulübümüzden daha zengin değiliz hiç birimiz. parasını önceden verip biri derbi olmak üzere sezonun en değerli maçlarını seyredemeyecek bu taraftar.
  tek dakika bile süre almayıp milyon eurolar kazanan futbolcuların maaşında indirim yapılıp gerekirse taraftarın hakkı ödenmelidir.
  açıkcası yönetim böyle bir davranış sergilemezse taraftarın ses çıkartması gerektiğini düşünüyorum.
 • 4
  covid-19 sebebiyle hakkında büyük belirsizlik hakimdir ki bu da gayet doğal.

  fiyatı, önümüzdeki sezon için planlanan kapasite artırımının ne olacağı, 2. dalga beklentisi, ilaç ya da aşı bulunmadığı takdirde seyircili maçlarda ne gibi önlemler alınacağı... tüm bu belirsiz noktaları düşününce yenilememe yanım ağır basıyor. bu illet varken nasıl maça gidebilirim bilmiyorum. git maça sonra dön gel eve 2 çocuk ve eşim. istediğim kadar dikkat edeyim büyük risk var ortada.