• 2
  bilyoner sponsorluğunda, orkun çolakoğlu ile birlikte yaptıkları çift pota youtube videoları oldukça keyifli olan kardeşimiz. akıcı bir konuşması var ve videoları izlerken sıkılmıyorsunuz. bilyoner'in yaptığı en iyi işlerden bir tanesi.

  son videolarının ilk 40 saniyesindeki saç muhabbeti ile yarmıştır. yine keyifli bir sohbet gerçekleştirmişler. basketbolu seven ve bu tip videolara ilgi duyan arkadaşlar için linki bırakalım.

  https://www.youtube.com/...;ab_channel=Bilyoner
 • 4
  yorumculuğunu ve spikerliğini beğendiğim kişi. basketbol bilgisi de üst seviyede. fenerbahçe “borazanlığı” yaptığı da su götürmez bir gerçek. ancak bunu çıkar uğrunda değil, “bence” çok fanatik fenerbahçeli olduğu için yapıyor.

  bu sebepten ötürü yurtiçiyle alakalı veya aktörlerden birinin fenerbahçe olduğu konularda çok itibar edilmemeli bence çünkü objektif olamıyor. aksi durumlarda ise kendisini dinlemekten zevk alıyorum.

  2 sene önce kawhi leonard’ın 76ers’a attığı buzzer beaterı da s sport’ta anlatan kendisidir.

  edit: gs taraftarı olduğu bilgisi geldi mesajdan. çok şaşırdım.
 • 5
  bir entry'mde kendisinin fenerbahçeli olduğunu ima etmiştim. hemen akabinde bir yazar arkadaşımız tarafıma pasladığı mesajında kendisinin galatasaraylı olduğunu, hatta zamanında uğur ozan'la sık sık galatasaray muhabbetleri döndürdüklerini ifade etmişti. rumuzunu yazmıyorum, isterse eklerim. * bu detay beni gerçekten çok şaşırtmıştı. zaten hayatımda bir bu bilgiye çok şaşırmıştım, bir de şu klibe denk geldiğimde bayağı afallamıştım: https://youtu.be/o3wS2tdlZtE :(

  bazen farklı konularda yanlış bilgiler veriyor. mesela sarunas jasikevicius zu fenerbahçe beko temalı tweet'lerinden bazılarını geçtiğimiz haftalarda yalanlamıştı maurizio gherardini. direkt bir yalanlama söz konusu değil elbette, konuyla ilgili açıklamalarda bulununca uğur ozan'ın tweet'lerinin doğruluğu zedelendi. yine bir başka mevzuda galatasaray erkek basketbol takımını değil de euroleague takımlarını seçen oyuncularla alakalı bazı söylemleri tam anlamıyla doğru değildi. yanlış da değildi ama yüzde yüz doğru da değildi. kendisi özelinde bir eleştirim de iddialı çıkışları; yanlış hatırlamıyorsam sezon başında eurostep'te 3-4 takımın rezalet kadroları olduğunu çok keskin bir biçimde dillendirmişti. an itibarıyla bu "rezalet" takımlardan 2'si ilk 8 içinde euroleague'de, 1'i ise ilk 8 potasının kenarında. bu tip konularda çok da iddialı, sivri olmamak lazım, etki-tepki hesabı.

  olumlu tarafla bitireyim gömmeli entry'mi. :(

  piyasanın açık ara en akıcı ve dolu avrupa basketbolu programı olan eurostep'teki moderasyonunu çok beğeniyorum.

  https://gss.gs/vf0.jpg

  böyle.