aynı isimdeki diğer başlıklar:
 • 270
  eskişehirspor'un 22 yaşındaki yıldız adayı orta sahası. sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. kendisinin başlığındaki en güzel entry'lere baktığımızda 1 numarada kaideyi taciz eden istisna, 2 numarada ılgaz çınar abi, 4 numarada tekrar kaideyi taciz eden istisna ve 5 numarada gurrpegi'yi görüyoruz. 3'ü de oyuncu hakkında olumlu referans olmuş. sırf bu bile oyuncuyu istememe yetiyor ama oyuncu hakkında ilgimi esas çeken nokta farklı.

  2020-2021 model galatasaray'da en kritik roldeki isim taylan antalyalı ve maalesef alternatifi yok. taylan şimdiye kadar çok büyük işler başardı ama hiçbir oyuncu alternatifsiz olmamalı, hele de pandemi dönemindeyken ve fikstür sıkışıkken. işte mehmet özcan da burada devreye giriyor. o da taylan gibi holding midfielder. ve yerli oyuncu piyasasında bu açıdan tek alternatif. yani şu anki sistemimizin 6 numarasına cuk oturacak tek yerli oyuncu. tüm verileri özetlemek gerekirse;

  1- oyuncu sistemimize çok uygun.
  2- oyuncunun mevkisi alternatifimiz olmayan tek mevki.
  3- oyuncu hem gençi hem potansiyelli.
  4- kapıda bir yabancı sınırı var.
  5- oyuncunun sözleşmesi sene sonunda bitiyor.
  6- oyuncuya vereceğin maaş kesinlikle sıkıntı yaratmayacak kadar düşük.
  7- oyuncunun takımı ekonomik açıdan çok zor durumda olan ve oyuncuda az da olsa para kazanmayı çok isteyecek olan eskişehirspor (1.5 sene önce bile 1 milyon euro istediler).
  8- teknik direktörün oyuncu işleme konusunda top seviyede.
  9- türkiye'nin en büyük camiasısın.
  10- kendisini 2019'da ffp'ye takılmasak az daha alıyorduk, yani oyuncu da galatasaray'a gelmek konusunda istekli.

  e bütün bu faktörler lehimize işliyorken bu adamı 2020 - 2021 sezonu ara transfer dönemi'nde cüzi bir bonservis bedeli ve cüzi bir maaş karşılığında kadromuza katmazsak ayıp bize.